"im Schiller" - Holiday Apartment in the Vineyards
Vanuit Wiesenbronn zijn alle grotere steden in de omgeving, zoals Würzburg, Neurenberg, Fürth en Erlangen, gemakkelijk met bus en trein bereikbaar. De goed uitgeruste en comfortabele vakantiewoning ligt op een helling met een eigen terras en biedt een rustige ligging aan de rand van het dorp, omgeven door de Frankische wijngaarden.
Bezienswaardigheden zoals Würzburg, Bamberg en Rothenburg bevinden zich in de nabije omgeving. Historisch-romantische plaatsen zoals Iphofen, Ochsenfurt, Volkach en Prichsenstadt zijn eveneens snel te bereiken. De regio biedt tal van mogelijkheden om te wandelen en te fietsen te midden van prachtige natuur. Wijnhuizen, wijnfeesten en de verfijnde Frankische gastronomie nodigen uit om te genieten.
Honden zijn bij ons van harte welkom!
Op verzoek bieden wij kruidenrondleidingen door de tuin of in de wijngaarden, evenals rondleidingen onder de sterrenhemel aan.
dit appartement ligt in Wiesenbronn. Bezoek Kasteel Castell en Aqua-Sole Solebad als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Naturpark Steigerwald en Natuurpark Frankische Zwitserland-Veldenstein Bos. Voormalige Synagoge en Klostergasse zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Wiesenbronn
Nuremberg (NUE-Nuremberg Airport) - 60 min. rijden
Restaurants
Canteen
15 min. rijden
Rasthof Körfez 61
7 min. rijden
Kama Sushibar
7 min. rijden
Schwab's Landgasthof
13 min. rijden
Rosi's
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij "im Schiller" - Holiday Apartment in the Vineyards?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij "im Schiller" - Holiday Apartment in the Vineyards?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij "im Schiller" - Holiday Apartment in the Vineyards van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 232, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij "im Schiller" - Holiday Apartment in the Vineyards inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij "im Schiller" - Holiday Apartment in the Vineyards uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat "im Schiller" - Holiday Apartment in the Vineyards?
Dit appartement in Wiesenbronn ligt op 15 minuten wandelen van Naturpark Steigerwald en Natuurpark Frankische Zwitserland-Veldenstein Bos. Ook Kniebreker en Kasteel Castell liggen op 5 km afstand.