Gehele woning·Particuliere eigenaar
Granary in the oak park, 107 m² and completely renovated
Gezinsvriendelijke vakantiehuis in Wienhausen
Fotogalerie voor Granary in the oak park, 107 m² and completely renovated





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamersMax. aantal: 7107 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Modern holiday home Celle an der Aller
Modern holiday home Celle an der Aller
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Buitenruimte
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 49 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Wienhausen. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurpark Südheide en Franse tuin. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Erse Park Uetze en Filmtier-Park. Kies voor waterpret zoals vissen of zwemmen of beleef avonturen zoals paardrijden en fietsen.

Wienhausen/Nordburg, Lüneburger Heide
In de buurt
- Kloster Wienhausen - 9 min. rijden - 7.4 km
- Erse Park Uetze - 21 min. rijden - 22.8 km
- Celler Badeland - 23 min. rijden - 19.9 km
- Congress Union Celle - 24 min. rijden - 20.9 km
- Schloss Celle - 24 min. rijden - 21.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Allerparadies - 5 min. rijden
- Dal Cin - 14 min. rijden
- Braugasthaus Mühlengrund - 8 min. rijden
- Klosterwirt Wienhausen - 8 min. rijden
- Schumacher - 11 min. rijden








