Net als ons vakantiehuis "Nordseelicht" beschikt dit houten vakantiehuis in Scandinavische stijl over drie slaapkamers, een woon- en eetkamer, een volledig uitgeruste keuken, een badkamer (met sauna en bubbelbad) en een gastentoilet.
Omdat we het huis ook privé gebruiken, hebben we veel aandacht besteed aan de details en exclusiviteit gecombineerd met comfort en een huiselijke sfeer. Afgelopen april hebben we een aantal aanpassingen aan het huis gedaan. We hebben de verlichting verbeterd, de ruimte in het gastentoilet opnieuw ingedeeld, een volwaardig bubbelbad voor twee personen in de badkamer geplaatst en de entree aangepast met een kleine kledingkast. We hopen dat u zich thuis zult voelen in vakantiehuis "Nordseelicht" en net zo zult genieten van de verbeteringen als wij.
Buiten beschikt het huis over een klein overdekt terras voor de voordeur en een hoekterras van circa 50 vierkante meter achter het huis, waarvan ongeveer 16 vierkante meter overdekt is. Hier vindt u diverse tuinmeubelen met kussens, een Weber barbecue, een strandstoel, een kinderstrandstoel en een grote trampoline. Het huis staat op een perceel van circa 500 vierkante meter en heeft twee parkeerplaatsen aan de voorzijde. Sinds begin 2025 is er glasvezelinternet beschikbaar.
Mocht het weer niet meewerken, dan hebben we het interieur van ons huis zo ontworpen dat niemand zich hoeft te vervelen, jong of oud. Geniet gewoon van de sauna en de jacuzzi, een goed boek of een glas wijn voor de open haard. Kinderen en tieners zullen zich zeker vermaken met de Wii en PS3; er zijn ook een paar games beschikbaar, zoals PlayStation Move en SingStar. U kunt uw favoriete films op dvd of Blu-ray bekijken via de PS3. In de woonkamer en slaapkamers staan televisies met satellietontvangst; de kleinere slaapkamers hebben ook televisies met dvd-spelers. Het huis beschikt tevens over LTE-internet.
Gezinnen en kinderen zijn hier van harte welkom, daarom bieden we kinderbenodigdheden aan. Naast een Hauck reisbedje met matras, kinderstoel, toiletbril, aankleedkussen, opstapje en flessenwarmer, vindt u in de keuken ook kinderbestek en -servies. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
dit vakantiehuis ligt aan het strand in Wesselburenerkoog. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sint-Nikolaaskerk en Leuchtturm Büsum. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Land & Leute Erlebnishof een bezoekje brengen. Reis je met kinderen? Overweeg dan Multimar Wattforum en Phänomania Büsum. Bekijk onze reisgids voor Wesselburenerkoog
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home in the North Sea with 2 bedrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home in the North Sea with 2 bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home in the North Sea with 2 bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday home in the North Sea with 2 bedrooms?
Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Wesselburenerkoog ligt aan het strand, op 10 minuten wandelen van Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Waddenzee. Eidersperrwerk ligt op 2,1 km.