Designpension Idyll Nr. 2 ligt in Wernigerode. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kleinstes Haus en Schloss Wernigerode. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Harzer Schmalspurbahnen en Kultur- en Congrescentrum Wernigerode een bezoekje brengen. Museum für Luftfahrt und Technik en Wildpark Christianental zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Wernigerode
Een terras, een tuin en een wasserij verwelkomen je bij Designpension Idyll Nr. 2. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een snackbar/deli.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een bagageopslagruimte en barbecues
Een kruier/portier, hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Designpension Idyll Nr. 2 bieden voordelen zoals aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Aparte zitruimtes, koffiezetapparaten/waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (toeslag), gratis kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar: EUR 8,90 per persoon
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Sauna
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aparte zitruimte
Bureau
Kluis
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.75, per nacht voor gasten van 6 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8.90 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Designpension Idyll Nr. 2?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Designpension Idyll Nr. 2 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Designpension Idyll Nr. 2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Designpension Idyll Nr. 2?
Dit pension in Wernigerode ligt op 10 minuten wandelen van Natuurpark Harz-Saksen-Anhalt, Kleinstes Haus en Museum Schiefes Haus. Ook Wernigerode Marktplatz en Harzmuseum Wernigerode liggen op 10 minuten wandelen. Station Wernigerode ligt op 22 minuten wandelen en naar Station Wernigerode Elmowerk is het 23 minuten wandelen.