Geheel huisje

Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater

Fotogalerie voor Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater

Hotelkamer met een groot raam met uitzicht op een groen veld en een waterpartij. Een bed met witte lakens, twee handdoeken, een houten tafel met stoel, en een bijzettafeltje met een bloevas en glazen.
Een modern glazen gebouw met uitzicht op een rivier en omliggend groen.
Een keuken met een groot raam, een eethoek met een tafel en stoelen, en uitzicht op een veld.
Een houten chalet met een terras en een enkele lounge fauteuil, omringd door een houten hek en bomen, met een zonsondergang op de achtergrond.
Een grasveld buiten met bomen en een tafel.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 129
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater

  • Welkom op Pean-buiten Weidum: een unieke plek midden in het Friese landschap, direct aan het Elfstedenwater en op slechts 15 minuten fietsen van Leeuwarden. Je verblijft in een vrijstaande Tiny House Cabin voor twee personen, met uitzicht over het water of de uitgestrekte weilanden.

    De cabin is comfortabel en licht ingericht, volledig gelijkvloers en van alle gemakken voorzien. Je hebt een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed, een eigen badkamer met douche en toilet, een zithoek, een kleine eethoek en een compacte keuken met kookplaat, koelkast, waterkoker en servies. Grote ramen zorgen voor veel licht en een weids uitzicht. Buiten is een privéterras met zitje, waar je kunt genieten van de stilte en de natuur.

    Inchecken gaat contactloos: je hoeft je nergens te melden en loopt op je gemak naar binnen. Parkeren is gratis op loopafstand, en er is een elektrische laadpaal beschikbaar. Honden zijn welkom – laat het ons vooraf even weten.

    Op het erf vind je een authentieke boerderij uit 1867 met restaurant WeidumerHout. Hier kun je terecht voor ontbijt, lunch of diner met lokale Friese ingrediënten. Ook is er een sauna, die je privé kunt reserveren. Alles draait hier om rust, ruimte en ontspannen op je eigen tempo.

    De omgeving is perfect voor wandelen, fietsen of suppen. In de nabijgelegen dorpen kun je fietsen huren. En wie cultuur wil snuiven: Leeuwarden, de culturele hoofdstad van Europa in 2018, ligt vlakbij.

    Geen drukte, geen verplichtingen — alleen jij, de natuur, en alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit huisje ligt aan het water in Weidum. Bezoek Blokhuispoort en Provinciehuis Friesland, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Prinsentuin en Pikmar. Fries Natuurmuseum en Doolhof Nieuw Sint Anthony Gasthuis zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Weidum
Meer vakantiehuisjes in Weidum
Kaart
Weidum, Friesland

In de buurt

  • Een hoge bakstenen kerk met een klokkentoren.
    Oldehove
    13 min. rijden - 13.2 km
  • WTC Expo Leeuwarden
    11 min. rijden - 12.2 km
  • Holland Casino
    11 min. rijden - 12.2 km
  • Provinciehuis Friesland
    12 min. rijden - 9.2 km
  • Het Princessehof
    13 min. rijden - 9.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Mantgum - 8 min. rijden

Restaurants

  • Eetcafé de Basuin
    10 min. rijden
  • Birdy’s bar
    7 min. rijden
  • McDonald's
    8 min. rijden
  • de lorentz
    12 min. rijden
  • Restaurant Loetje
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater?

Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 129, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Tiny House It Swin near Leeuwarden - for 2, on the Elfstedenwater?

Dit huisje ligt aan het water, op 10 km afstand van Blokhuispoort, 11Fountains - Love en Provinciehuis Friesland. Ook Museumhuis Van Eysinga en Verzetsmuseum Friesland liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk