FC Platinum Accommodation LTD ligt in Watford in het stadscentrum. The Grove is zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je de populaire bezienswaardigheden in het gebied niet wilt missen, kun je naar Warner Bros. Studio Tour London en Elstree Film Studios gaan. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij OVO Arena Wembley of Wembley Stadion. Bekijk onze reisgids voor Watford
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een wasserij. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Je smart-tv met digitale zenders en Netflix verzorgen het entertainment, maar je geniet er ook van comfortabele voorzieningen zoals een bed met traagschuimmatras en lakens van Egyptisch katoen.
FC Platinum Accommodation LTD heeft 8 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een espressoapparaat en gratis flessenwater. Elke kamer is uitgerust met tweepersoons zetelbedden. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Elke smart-tv van 42 inch heeft premium digitale zenders en Netflix. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
8 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij FC Platinum Accommodation LTD?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij FC Platinum Accommodation LTD inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij FC Platinum Accommodation LTD uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat FC Platinum Accommodation LTD?
Dit aparthotel ligt in Centrum, op 4,6 km van Warner Bros. Studio Tour London en op 4,8 km van The Grove. Ook Elstree Film Studios en OVO Arena Wembley liggen op 20 km afstand. Station Watford ligt op 19 minuten wandelen en naar Watford High Street Station is het 7 minuten wandelen.