Gehele woning

Nice home in Waren (Müritz) with WiFi

Fotogalerie voor Nice home in Waren (Müritz) with WiFi

Een historisch gebouw met een centrale ingang, meerdere ramen en een vlag.
Een gang die uitkomt in een woonkamer met een bank, een televisie en een raam met uitzicht.
Een houten sauna met een glazen deur, een houten bank en twee loungestoelen.
Een moderne keuken met een inbouwoven, koffiezetapparaat, spoelbak en vaatwasser.
Een moderne woonkamer met een houten eettafel, een grijze bank en een raam met jaloezieën.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice home in Waren (Müritz) with WiFi

  • In een rustige woonwijk van Waren (Müritz), op ca. 15 minuten lopen van het gezellige oude centrum met restaurants, cafés, winkelstraten en de haven met passagiersschepen, staat een vakantiehuis op het woonerf van de eigenaar. Een supermarkt met bakker is op loopafstand. De rookvrije woning (begane grond) met aparte ingang en kleine hal biedt plaats aan maximaal 4 personen en heeft een grote woonruimte (slaapbank & extra bed voor 2 personen, flatscreen tv, radio/cd-speler) met eethoek, eettafel en open keuken (elektrische kookplaten, koelkast met vriesvak, magnetron met grill/hete lucht functie, diverse kleine keukenapparatuur), een slaapkamer met tweepersoonsbed en een badkamer met douche/toilet en haardroger.



    Gasten hebben toegang tot een gemeubileerd terras, een omheinde zithoek in de tuin, ligstoelen, een barbecue, twee fietsen (gratis), een fietsenberging, parkeerplaatsen, een kinderbedje, een badje en een kinderstoel en kunstmatige WLAN zijn beschikbaar op aanvraag. Roken is alleen buiten toegestaan. De totale prijs is inclusief eindschoonmaak, beddengoed, handdoeken, water en energiekosten. Ter plaatse te betalen: Toeristenbelasting.



    Het door de staat erkende kuuroord Waren (Müritz) ligt in een charmante omgeving direct aan het gelijknamige meer, het grootste binnenmeer van Duitsland. Het is ook het toeristische centrum van het Mecklenburgse merengebied. Tot de bezienswaardigheden behoren de historische oude stad, de haven met zijn passagiersbootdienst, aangrenzende promenade en talrijke restaurants, evenals het Müritzeum, een natuurontdekkingscentrum met een enorm zoetwateraquarium en tentoonstellingen over de flora en fauna van het merengebied. De stad heeft ook openluchtzwembaden, boot- en fietsverhuur, een surf- en zeilschool en veel winkelmogelijkheden. Waren is de toegangspoort tot het Nationaal Park Müritz, dat gemakkelijk kan worden verkend via het goed ontwikkelde netwerk van fietspaden (ook in combinatie met de passagiersbootdienst). Snelwegverbinding ca. 25 km.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Eigenaar woont op het perceel

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Waren. Geniet van de prachtige natuur bij Müritzsee en Müritz-Nationalpark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Müritzeum en Doolhof Bollewick. Bekijk onze reisgids voor Waren (Müritz)
Meer vakantiehuizen in Waren
Kaart
Waren (Müritz)

In de buurt

  • Tiefwarensee
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Binnenmüritz
    3 min. rijden - 1.7 km
  • Müritzeum
    3 min. rijden - 1.7 km
  • Theater Müritz-Saga
    7 min. rijden - 2.0 km
  • Feisnecksee
    8 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Waren de Müritz. - 11 min. rijden
  • Rostock (RLG-Laage) - 65 min. rijden

Restaurants

  • OhJulia
    5 min. rijden
  • HD Restaurant
    17 min. wandelen
  • Dat Tortenhus
    18 min. wandelen
  • Amboss
    17 min. wandelen
  • Altes Reusenhus
    18 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Nice home in Waren (Müritz) with WiFi?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Nice home in Waren (Müritz) with WiFi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Nice home in Waren (Müritz) with WiFi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nice home in Waren (Müritz) with WiFi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Waren ligt op 2 km afstand van Tiefwarensee, Binnenmüritz en Müritzeum. Ook Theater Müritz-Saga en Badestelle Schwalbenberg liggen op 3 km afstand. Station Waren de Müritz. ligt op 27 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Nice home in Waren (Müritz) with WiFi

6,0

10

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
7 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

7 nachten verbleven in september 2024