Geheel appartement

Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi

Een slaapkamer met een bed, een raam met gordijnen, een radiator en een deur.
Een ruimtelijk ingerichte leefruimte met een kitchenette, een eethoek en een zithoek met een bank en salontafel.
Een hotelkamer met een witte deur, een radiator, een televisie, een eettafel met stoelen en een raam met gordijnen.
Een woonhuis met twee verdiepingen, een gevel van baksteen, een witte voordeur met glaspanelen en een kleine tuin met struiken.
Een terras met een tafel en stoelen, een houten hek en een bakstenen muur.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 256
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi

  • Appartement 'Fewo Wittesand 2' met gedeeld terras, gemeenschappelijke tuin en wifi



    Van harte welkom! Jullie zijn welkom in het hart van het Wangerland, in het historische vissersdorp Hooksiel. Fijn dat jullie interesse hebben in onze vakantiewoningen. Dankzij de ideale ligging aan de Noordzee, met het UNESCO Werelderfgoed Waddenzee direct voor de deur en het vijf kilometer lange zandstrand, zijn alle ingrediënten aanwezig voor een ontspannen en afwisselend verblijf.



    Er zijn tal van vrijetijdsmogelijkheden. Het Hooksmeer, direct tegenover het strand, biedt surfen, zeilen, waterskiën, kiten, nordic walking, fietsen en paardrijden. Wandel door de oude Sielhaven met vissershuizen, voormalige pakhuizen, gezellige cafés, het kunstenaarscentrum, het oude raadhuis en het herkenningspunt van Hooksiel, de ui-toren. Deze bijzondere sfeer maakt jullie verblijf uniek.



    Het appartement heeft 46 m², twee slaapkamers, een badkamer, een goed uitgeruste keuken, tv en wifi. De toegang is drempelloos. Parkeren op eigen terrein, fietsenstalling, babybedje en kinderstoel zijn aanwezig. Eén huisdier is welkom in overleg en tegen meerprijs. Jullie kunnen eenvoudig zelf inchecken.



    Let op: Fewo Wittesand 2 ligt in een typische vakantiewijk met dicht op elkaar staande huizen. Het deels overdekte terras en de gemeenschappelijke tuin zijn fijne buitenruimtes, maar bieden beperkte privacy. De badkamer is in verzorgde retrostijl uit de late jaren 80. Om milieuredenen drogen wij het wasgoed buiten; handdoeken in het linnenpakket kunnen daarom iets steviger zijn dan machinaal gedroogde.



    We hopen jullie binnenkort als onze gasten te mogen verwelkomen.

    - Huisdieren toegestaan betaling 7,00 € per huisdier per nacht

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Patio

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Toeslag voor beddengoed: EUR 20 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Wangerland. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en Hooksieler Binnentief. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Störtebeker Park en Centro Cultural Hispanico Wilhelmshaven. Küstenmuseum Wilhelmshaven en Südstrand Speeltuin zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Wangerland
Meer appartementen in Wangerland
Kaart
Wangerland

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een modderig, nat strand met voetafdrukken en een pier in de verte.
    Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Hooksieler Binnentief
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • beach near Yachthafen des Wilhelmshavener Segelclub
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Hooksiel Strand
    4 min. rijden - 4.2 km
  • Strand van SchilligSchillig Beach
    18 min. rijden - 14.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Wittmund - 23 min. rijden
  • Bremen (BRE) - 80 min. rijden

Restaurants

  • Fisch-Imbiss
    18 min. wandelen
  • Strandhaus 1
    9 min. rijden
  • Restaurant Alanya
    19 min. wandelen
  • Hooksieler Skiterrassen
    10 min. rijden
  • Hotel-Restaurant '"Zum Knurrhahn
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi?

Vandaag, 22 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 256, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Wittesand 2' with Wi-Fi?

Dit appartement in Wangerland ligt op 2 km afstand van Hooksieler Binnentief en Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer. Hooksiel Strand ligt op 3,3 km.