Gehele chalet·Particuliere eigenaar
Tranquil 3-bedroom chalet with AC in beautiful Wadi Rum
Chalet met een buitenzwembad en een binnenzwembad in Wadi Rum
Fotogalerie voor Tranquil 3-bedroom chalet with AC in beautiful Wadi Rum





Gehele chalet
3 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 204
inclusief belastingen en toeslagen
31 jan - 1 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 25 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
Aqaba Governorate, Aqaba Governorate
In de buurt
Beschermd Gebied Wadi Rum1 min. wandelen - 0.0 km- Burrah Canyon8 min. wandelen - 0.8 km
- Nabateese Tempel12 min. wandelen - 1.0 km
- Bezoekerscentrum van Wadi Rum11 min. rijden - 8.7 km
- Kennisbasis Deeseh31 min. rijden - 26.2 km
Lokaal vervoer
- Aqaba (AQJ-King Hussein Intl.) - 64 min. rijden
Restaurants
- Rum Gate Restaurant10 min. rijden
- Wadi Rum Rest House6 min. wandelen
- Rum Restaurant3 min. wandelen