Gehele woning·Particuliere eigenaar
Petra - Aicha Villa
Fotogalerie voor Petra - Aicha Villa





Gehele woning
3 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6 240 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 449
inclusief belastingen en toeslagen
28 jul - 29 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

P Quattro Relax Hotel
P Quattro Relax Hotel
- Zwembad
- Spa
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 136 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Wadi Musa, Ma'an Governorate
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Petra - Aicha Villa
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
10/10
Voorzieningen
10/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met partner
30 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Amjad
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
3 aug 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amjad
1 nacht verbleven in juli 2022