Geheel appartement
Alla Regia
Dit appartement met een keuken ligt op enkele stappen van Dolomieten
Fotogalerie voor Alla Regia





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 11100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Spacious penthouse at d'Ampezzo Cortina, the pearl of the Dolomites
Spacious penthouse at d'Ampezzo Cortina, the pearl of the Dolomites
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 19 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 40
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 20 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT025066C25FZF27IY
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Alla Regia Apartment
306268
Alla Regia Vodo Cadore
Alla Regia Apartment Vodo Cadore
Over deze buurt

Vodo Cadore, Veneto
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Alla Regia
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
9,0
Locatie
Beoordelingen
27 jul 2023
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Graham G.
2 mrt 2023
Positief: Netheid
Galloway
Graham G.
5 nachten verbleven in februari 2023



