Vila 42 ligt in Vlorë. Bezoek Onafhankelijkheidsplein en Vlora Old Town, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Plazhi i Vjeter en Lungomare Beach. Bekijk onze reisgids voor Vlorë
Tirana (TIA-Internationale luchthaven Nene Tereza) - 128 min. rijden
Restaurants
Taverna Xhakaj
3 min. rijden
Kafe Biondi
3 min. rijden
Traditional Restaurant HODO Vlorë
Greek Restaurant ANGELOS
3 min. rijden
Kotec
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Vila 42
Dit aparthotel beschikt naast een droogkuis/wasserijservice over een wasserij en een tuin. Parkeren is gratis. Je vindt er ook houtskoolgrills. Elk aparthotel beschikt over gratis wifi, een balkon en een eetruimte. Een kookplaat, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Vila 42 heeft 5 kamers met pantoffels en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een eetruimte. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Minikoelkast
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Vliegenramen
Buiten
Balkon
Houtskoolbarbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Huishoudservice op verzoek
Kluisjes
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 01.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.59 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Vila 42?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Vila 42?
Vandaag, 6 apr. 2026, kost een verblijf bij Vila 42 van één nacht voor twee volwassenen op 7 apr. 2026 min. € 64, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Vila 42 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Vila 42 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Vila 42?
Dit aparthotel in Vlorë ligt op 3 km afstand van Plazhi i Vjeter, Universiteit van Vlora en Muradie Moskee. Ook Sheshi i Flamurit en Praça da Bandeira liggen op 3 km afstand.