Gehele woning

8 Persons, pool, garden, air condition,barbecue, small outdoor gym

Fotogalerie voor 8 Persons, pool, garden, air condition,barbecue, small outdoor gym

Een zwembad met ligbedden en een gevel van natuursteen.
Een eetgedeelte met een ronde tafel en stoelen, een zithoek met kussens, en grote ramen.
Een moderne keuken met een houten eiland, witte kasten, een inbouwoven en een decoratieve spatwand.
Een moderne keuken met een centraal eiland, hangende lampen en een ontbijtbalk.
Een hotelkamer met twee bedden, een televisie, een kledingkast, een klein tafeltje met een vaas en een deur naar een badkamer.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

8 Persons, pool, garden, air condition,barbecue, small outdoor gym

  • Villa Mikela ligt in het kleine dorpje Mekiši. Het wordt omringd door wijngaarden en typisch Istrische huizen, en vanaf het balkon van de villa heb je een gedeeltelijk panoramisch uitzicht op de heuvels en bossen. Agrotourisme Mekisi, met een rijk gastronomisch aanbod aan Istrische specialiteiten, ligt op slechts 30 m afstand van de villa. In het dorpje Vizinada, op 2 km afstand van de villa, vind je een klein winkeltje, een koffiebar en een geldautomaat. Voor liefhebbers van een actieve vakantie ligt de aantrekkelijke Parenzana-wandel- en fietsroute vlakbij, langs diverse wijnhuizen met wereldberoemde en gewaardeerde Istrische wijnen.
    De villa biedt plaats aan 6-8 gasten, verdeeld over twee verdiepingen die volledig zijn voorzien van airconditioning, met een totale oppervlakte van 163 m². Op de begane grond van het huis vind je een volledig uitgeruste keuken met eethoek, een modern ingerichte woonkamer met toegang tot het terras met zitjes buiten, en een apart toilet. Ook bevindt zich op de begane grond een slaapkamer met eigen badkamer en toegang tot de tuin. Aan de voorzijde van de villa ligt een zwembad van 32 m² met ligstoelen, terwijl er aan de andere kant van het huis een kleine buitenfitnessruimte is met 4 fitnessapparaten. Er is een eigen parkeerplaats op het terrein.
    Op de eerste verdieping van het huis zijn twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed, een balkon, satelliet-tv en een eigen badkamer, en de andere met een eigen balkon, badkamer en twee aparte bedden. Beide kamers hebben een prachtig uitzicht op het groen. Er zijn twee extra bedden beschikbaar, die indien nodig in de slaapkamers kunnen worden geplaatst.
    Het zwembad kan op verzoek buiten het seizoen worden verwarmd, tegen een toeslag van 130,- euro per week.
    Het verblijf van een groep jongeren en het organiseren van feesten zijn niet toegestaan.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en nabij pretparken in Vižinada. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Oude Stadsmuren en Oude Put. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij OHwines en Cossetto Wijnmakerij. Cultural-Educational Center Motovun en Aqua Golf Porec zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of duiken of beleef avonturen zoals fietsen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Vižinada
Meer villa's in Vižinada
Kaart
Mekiši kod Vižinade, Istria County

In de buurt

  • OHwines
    13 min. rijden - 9.7 km
  • Cossetto Wijnmakerij
    16 min. rijden - 12.9 km
  • Oude Stadsmuren
    19 min. rijden - 16.7 km
  • Špadići-strand
    25 min. rijden - 22.4 km
  • Lanterna-strand
    29 min. rijden - 23.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Buzet - 41 min. rijden
  • Pula (PUY) - 44 min. rijden

Restaurants

  • Fast food "Đir
    18 min. rijden
  • Borgonja
    8 min. rijden
  • Caffe bar "Placa
    8 min. rijden
  • Wall Street Pub
    21 min. rijden
  • Taverna Oprtalj Portole
    28 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt 8 Persons, pool, garden, air condition,barbecue, small outdoor gym over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij 8 Persons, pool, garden, air condition,barbecue, small outdoor gym?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 8 Persons, pool, garden, air condition,barbecue, small outdoor gym inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 8 Persons, pool, garden, air condition,barbecue, small outdoor gym uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 8 Persons, pool, garden, air condition,barbecue, small outdoor gym?

Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 3,9 km van OHwines en op 15 km afstand van Cossetto Wijnmakerij en Baredine-grot. Ook Oude Stadsmuren en Fakin liggen op 15 km afstand.