Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
House in Ubu - Anchieta
Ubu Property 50m from Ubu beach, great location - 4 suites all with air conditioning - pool - Gourmet area with full kitchen and barbecue - indoor kitchen - 6 bathrooms - garage for 4 cars - 3 social rooms - laundry - complete house with all the necessary utensils to stay
Privileged location, very safe street and close to the beach and Ubu's main avenue
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamer
6 badkamers
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House Ubu Anchieta
Ubu Anchieta
Anchieta House in Ubu - Anchieta Private vacation home
Private vacation home House in Ubu - Anchieta
House in Ubu - Anchieta Anchieta
Private vacation home House in Ubu - Anchieta Anchieta
House Ubu
Ubu
House In Ubu Anchieta Anchieta
House in Ubu - Anchieta Anchieta
House in Ubu - Anchieta Private vacation home
House in Ubu - Anchieta Private vacation home Anchieta
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Anchieta. Guarapari winkelcentrum en Handicraft Market zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Beach Ubu en Praia do Além verkennen. Centro Cultural de Anchieta en Culture House zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Anchieta
Zijn huisdieren welkom bij House in Ubu - Anchieta?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij House in Ubu - Anchieta inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House in Ubu - Anchieta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat House in Ubu - Anchieta?
Dit vakantiehuis in Anchieta ligt op 2 km afstand van Beach Ubu, Praia do Além en Praia de Parati. Ook Praia de Guanabara en Praia das Falésias liggen op 5 km afstand.