Geheel appartement·Particuliere eigenaar
2BR apartment close to the beach, 3 minutes away!
Appartement in Serra, in de buurt van Praia de Jacaraípe
Fotogalerie voor 2BR apartment close to the beach, 3 minutes away!





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Quiet house - close to Vitória airport
Quiet house - close to Vitória airport
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Conjunto Jacaraípe, een wijk in Serra. Shopping Montserrat en Shopping Mestre Álvaro zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Praia de Jacaraípe en Cachoeira do Tabuleiro verkennen.
Serra, ES
In de buurt
- Praia Irema - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Praia de Jacaraípe - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Praia da Baleia - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Cachoeira do Tabuleiro - 4 min. rijden - 2.6 km
- Praia da Costa - 42 min. rijden - 29.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Mahara Restaurante - 20 min. wandelen
- Era do Gelo - 5 min. rijden
- Restaurante Dona Nete - 7 min. wandelen
- Rei Do Marisco Restaurante - 3 min. rijden
- Restaurante Nova Prata - 3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 2BR apartment close to the beach, 3 minutes away!
Beoordelingen
9,8








