Gehele woning

Villa Amélie for 8 people with a pool and a charging station near Porec

Fotogalerie voor Villa Amélie for 8 people with a pool and a charging station near Porec

Een moderne keuken met een marmeren aanrechtblad, hangplanten en een eethoek met uitzicht op het zwembad.
Een moderne eethoek met een houten tafel, comfortabele stoelen en hanglampen.
Een balkon met een zwembad, een tafel met een fles en een stoel.
Een modern herenhuis met zwembad, buitenmeubilair en een verzorgde tuin.
Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel en een eethoek met een tafel en stoelen.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Amélie for 8 people with a pool and a charging station near Porec

  • Villa Amelie ligt in het kleine, charmante dorpje Markovac in West-Istrie. De villa is ideaal voor gezinsvakanties, sportliefhebbers en iedereen die op zoek is naar rust en stilte.
    Op slechts 2 km afstand nodigen lokale restaurants je uit om te genieten van de traditionele Istrische keuken.
    Sportliefhebbers kunnen in de omgeving volop genieten van hun favoriete activiteiten. Met de fiets kun je het prachtige natuurlandschap met zijn olijfgaarden en wijngaarden verkennen.
    Villa Amelie is in 2024 gebouwd als een stevig bakstenen gebouw en met veel oog voor detail ingericht.
    In de hal, naast de foyer, is er een gastentoilet met een wasmachine en droger.
    Vanuit de gang kom je in de moderne en lichte woonkamer met een aangrenzende eethoek. Aan de stevige eettafel is plaats voor maximaal 8 personen. De volledig uitgeruste inbouwkeuken is perfect om in te koken en beschikt over een koelkast, vriezer en vaatwasser. Een Nespresso-capsuleapparaat, filterkoffiezetapparaat, broodrooster, blender enz. staan natuurlijk ook tot je beschikking.
    Er is servies en bestek aanwezig voor 12 personen. Er is een ruime voorraad aan potten, pannen en keukenaccessoires.
    Vanuit de keuken heb je toegang tot het ontbijtterras of het grote, overdekte terras, waar een grote tafel met een bank en stoelen staat. Op de grote gasbarbecue kun je heerlijke gerechten bereiden. De tuin, met een gazon, een zonneterras met 6 ligstoelen en parasols, evenals kleine bijzettafeltjes en het adembenemende zwembad van 40 vierkante meter, maakt het geheel compleet. Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar op het omheinde terrein, die gemakkelijk bereikbaar zijn via een elektrische poort. Er is ook een oplaadpunt voor elektrische auto’s beschikbaar.
    Vanuit de woonkamer kom je in de slaapkamer, die is voorzien van een tweepersoonsbed, een kledingkast, een bureau en een tv. Hier vind je ook een eigen badkamer met douche en toilet.
    Vanuit de gang kun je de trap nemen naar de eerste verdieping. Hier vind je een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een kledingkast, een bureau en een tv, evenals een eigen badkamer. De tweede slaapkamer op deze verdieping is ingericht met een tweepersoonsbed, een kledingkast, een bureau en een tv. Beide kamers komen uit op het balkon, vanwaar je kunt genieten van een weids uitzicht op de Adriatische Zee.
    Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning, een tv, een haardroger, een kluisje, beddengoed en handdoeken.
    Er is een kinderbedje en een kinderstoel beschikbaar.
    Het hele huis is voorzien van airconditioning, verwarming en internet.
    De villa heeft 2 parkeerplaatsen.
    Het dorp Markovac is een van de vele pittoreske plaatsjes in Istrië.
    Markovac ligt op 10 km van Poreč en op 20 km van Novigrad. Vlakbij liggen de pretparken Aquacolours en Aquapark Istralandia. De Baredine-grot ligt op slechts 7 km van Markovac en is een geomorfologisch natuurmonument. De natuur in deze omgeving biedt tal van mogelijkheden voor uitstapjes, wandelingen en fietstochten, en je zult genieten van de beroemde wijn- en olijfolieroutes en het culinaire aanbod met truffels.
    De prijzen zijn inclusief belastingen, toeslagen en eindschoonmaak (beddengoed en handdoeken worden gratis verstrekt).
    1 mei – 28 juni: € 344,00 per nacht
    29 juni – 13 september: € 459,00 per nacht
    14 september – 31 oktober: € 207,00 per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Višnjan. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Bisschoppelijk Complex van de Eufrasiusbasiliek en Baredine-grot. Daarnaast kun je ook Rigo Patriciërspaleis en Lapidarium-museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Aqua Golf Porec en Aquacolors Poreč zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Višnjan
Meer villa's in Višnjan
Kaart
Visnjan, Istarska županija

In de buurt

  • Cossetto Wijnmakerij
    6 min. rijden - 3.6 km
  • OHwines
    10 min. rijden - 6.1 km
  • Baredine-grot
    12 min. rijden - 8.2 km
  • Špadići-strand
    17 min. rijden - 13.6 km
  • Lanterna-strand
    19 min. rijden - 13.9 km

Lokaal vervoer

  • Koper Station - 41 min. rijden
  • Pula (PUY) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Santa Marina
    16 min. rijden
  • Borgonja
    4 min. rijden
  • Pizzeria Capri
    10 min. rijden
  • Caffe bar "Placa
    4 min. rijden
  • Restaurant Toni
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Amélie for 8 people with a pool and a charging station near Porec?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Amélie for 8 people with a pool and a charging station near Porec inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Amélie for 8 people with a pool and a charging station near Porec uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Amélie for 8 people with a pool and a charging station near Porec?

Deze villa in Višnjan ligt op 2,8 km van OHwines en op 3,1 km van Cossetto Wijnmakerij. Ook Baredine-grot en Špadići-strand liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Amélie for 8 people with a pool and a charging station near Porec

9,0

Fantastisch

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Schöne Ferienvilla! Tolle ruhige Lage! Gute Ausstattung! Uns hat es hier an nichts gefehlt!
12 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken en accuraatheid advertentie
7 nachten verbleven in juli 2026