Fotogalerie voor Room for 2 persons | Air conditioning, satellite TV, Internet | Pets are welcome





Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer 30 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 203
inclusief belastingen en toeslagen
17 okt - 18 okt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ferienwohnung Villa Helan Direkt am Meer Insel Vir
Ferienwohnung Villa Helan Direkt am Meer Insel Vir
- Uitzicht op zee
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HR70208844986
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
9493
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Vir. Winkelcentrum City Galleria en Winkelcentrum Supernova zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Jadro-strand en Strand van Nin verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visnjik Sportcentrum of Kresimir Cosic-hal.

Vir
In de buurt
- Jadro-strand - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Strand van Nin - 19 min. rijden - 12.9 km
- Zaton Strand - 20 min. rijden - 14.3 km
- Ninska Laguna-strand - 20 min. rijden - 15.4 km
- Petrčane-strand - 28 min. rijden - 22.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Bistro Aloha - 6 min. rijden
- Caffe Bar Emi - 3 min. rijden
- Il Cantuccio - 66 min. rijden
- Paradiso - 18 min. wandelen
- Lángos - 11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Room for 2 persons | Air conditioning, satellite TV, Internet | Pets are welcome
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.