Belvédère ligt in een landelijke omgeving en vlak bij een treinstation in Vimy. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parc naturel régional Scarpe-Escaut en Pinchonvalles Slag Heap. Daarnaast kun je ook Musée Militaire de la Targette en Louvre-Lens bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Loos Parc en Centre Culturel Évasion zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vimy
Geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin bij Belvédère. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bibliotheek.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een oplaadpunt voor elektrische auto's en meertalig personeel
Bagageopslagruimte, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) tussen 08.00 uur en 20.00 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Bibliotheek
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Tapijt in de kamer
Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
Gebouwd in 1996
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Gratis mineraalwater
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 100 per voertuig (retour, voor maximum 3 personen)
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per dag
Onderhoudstoeslag voor het verwarmde zwembad: EUR 10 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 25 april tot 25 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 09.30 uur tot 19.30 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Belvédère Guesthouse Vimy
Belvédère Vimy
Belvédère Vimy
Belvédère Guesthouse
Belvédère Guesthouse Vimy
Veelgestelde vragen
Beschikt Belvédère over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.30 uur tot 19.30 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Belvédère?
Vandaag, 19 mrt. 2026, kost een verblijf bij Belvédère van één nacht voor twee volwassenen op 22 mrt. 2026 min. € 114, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Belvédère inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Belvédère uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Belvédère een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 100 per voertuig.
Waar staat Belvédère?
Dit pension ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Lichfield Crater, Zivy Crater en Canadian National Vimy Memorial. Pinchonvalles Slag Heap ligt op 4 km. Station Vimy ligt op 21 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Belvédère
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 32 beoordelingen
10 - Uitstekend
28
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 32 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 32 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 32 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 32 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
20 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijk ontvangst. Leuk ontbijt. Kinderen hebben gezwommen. Ping Pong gespeeld. Er waren spelletjes Top
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Lois
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Lovely hostess, very helpful. Room quiet, clean and comfortable. Reakfast excellent. Many thanks!
Lois
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Tim, Ottawa
Reisde met familie
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very welcoming. Our host went out of her way to make sure that we had an enjoyable and relaxing stay. Merci!
Tim
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Leslie
Reisde met familie
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean , big , spacious , lovely host
Really lovely host. Very patient as we arrived quite late and got delayed with our training. 2 Big spacious bedrooms , even though there were only 4 of us , she kindly made a single bed for us when we arrived , so they would not have to share a bed . Excellent breakfast too . Thank you .
Leslie
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Ethan
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful home, relaxing stay, with a french style breakfast, the lady who owns it is very nice
Ethan
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Ryan
22 jul 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and comfortable.
Ryan
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
LUDIVINE
Reisde met familie
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour agréable, chambre propre, hôtesse très gentille, disponible, aux petits soins avec nous.
LUDIVINE
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Khalil
Zakenreiziger
2 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Khalil
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Éric
Reisde met familie
2 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait !
Nous avons passé un séjour des plus agréables chez une hôtesse d’une grande bienveillance et d’une extrême gentillesse.
La location est irréprochable à tous égards.
Le petit-déjeuner, généreux et savoureux, a été particulièrement apprécié.
Éric
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Pascal
19 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres bonne hote. Pret du Memorial de Vimy. Je recommande
Pascal
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Sylvain
Zakenreiziger
18 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sylvain
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Darren, Ottawa
Reisde met familie
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay, wonderful host!
Darren
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Pierre
Reisde met familie
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place!
Highly recommended place!
Pierre
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Jeannette
Reisde met familie
13 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly host, room was comfortable and easy to get to Canadian Monument.
Jeannette
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Adam
Reisde met een groep
30 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is perfect for those wanting to see the town of Vimy as well as taking in the Memorial on Vimy Ridge. It is fairly close to the monument and if you are up for a walk it can be reached within 45 minutes to an hour. Before we went on our way we were served a wonderful breakfast. Certainly not a commercial hotel by any means but it offered an unique expierence that was exactly as advertised. Thouroughly pleased with our stay.
Adam
10/10 – Uitstekend
Andrew
5 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A very pleasant stay.
I needed accommodation when attending the Lens v Arsenal football match. Accommodation in Lens was not possible so I looked further afield for somewhere I could potentially walk to after the game. And I booked the Belvedere. (The walk from Lena takes 80 minutes but you can get to Vimy by train from Lens or Arras in the day easily and it’s 20 minutes form Vimy station.
The accommodation is a private area section off in a family home. The bedroom and bathroom are spacious and clean.. there is a decent shower and the bed is comfortable. There is also access to a seating area in the conservatory where breakfast was served and to the garden which has a swimming pool.
I was made to feel really welcome by the hosts who were super friendly and helpful, even if we struggled to communicate fully in our Franglais. The continental breakfast was super.. lovely coffee, cheeses, cold meats and egg with a variety of fresh bread.
A big thank you to my hosts for making me feel so at home.
Andrew
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
ROBERT
30 aug 2023
ROBERT
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Delphine
Zakenreiziger
15 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Delphine
4 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Regina
Reisde met familie
28 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Regina
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
14 mei 2021
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2021
10/10 – Uitstekend
Anthony, Surrey, UK
2 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
We stayed for one night stopping off to break up the journey through France. The room was a clean and a good size and the hosts were really friendly. We would recommend staying here. The breakfast was great.
Anthony
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Rachid
17 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Belle Expérience
agréable expérience(c'est fini les hôtels à 50 chambres), petite demeure tenue par un couple formidable et aux petits soins, chambre spacieuse avec bibliothèque et machine à cafe, (j'en demande pas plus)
petit-déjeuner copieux, cadre agréable.
je mis une petite remarque pour le parking car j'étais obligé de gare ma voiture sur le trottoir c'est pas très rassurant même si le quartier est calme.
un petit cc a erik(le rois des omelettes) et isabella,
Rachid
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Diane, Vimy/ Victoria Canada
12 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a B&B which we weren’t expecting and have never used. The couple who owned it are genuine, friendly, social people. They welcomed us and showed us around and then left us alone. The next morning a lovely breakfast spread was laid out for us and they joined us for coffee. Although there was a language difference we were able to communicate. I highly recommend this location.
Diane
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
18 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was fantastic. Room was great and the family was very accommodating.