6/10 – Redelijk
anton
Slidt men hyggeligt












Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke lcd-televisie heeft kabelzenders.










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40.00 per voertuig.
Dit appartement ligt in Oude stad van Vilnius, vlak bij Pilies Straat, Huis van de Ondertekenaars en Orthodoxe Kerk van St. Paraskeva (Pyatnickaya). Universiteit van Vilnius en Vilnius Schilderijen Galerij liggen op enkele stappen afstand. Station Vilnius ligt op 18 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



