Refugio Llanero Hotel
Hotel met een 24-uurs receptie, op wandelafstand van Catedral de Nuestra Señora del Carmen
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Refugio Llanero Hotel





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Alle foto's voor Eenvoudige Twin kamer laden

Eenvoudige Twin kamer
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Televisie
Kussenkeuzemenu
Gerenoveerd in 2020
Aparte slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Alle foto's voor Economy kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, Meerdere bedden laden

Economy kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, Meerdere bedden
Hoogtepunten
Geluidsisolatie
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Televisie
Kussenkeuzemenu
Gerenoveerd in 2020
Aparte slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

3820 Cra. 30, Villavicencio, Meta, 500001
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Ayenda 1703 Gran Reserva
Ayenda 1703 Gran Reserva
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Wasservice
7.8 van 10, Goed, 26 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor parking in de buurt: COP 10000 per nacht (op 200 meter afstand)
- Toeslag voor laat uitchecken: COP 20000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor extra bed: COP 40000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: PayPal
Contactloos betalen is mogelijk
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
REFUGIO LLANERO HOTEL Hotel
REFUGIO LLANERO HOTEL Villavicencio
REFUGIO LLANERO HOTEL Hotel Villavicencio
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Refugio Llanero Hotel
Beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
9,4/10
Netheid
10/10
Personeel en service
9,0/10
Voorzieningen
9,4/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
10/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
1 nacht verbleven in september 2024
8/10
Joe
3 nachten verbleven in november 2020
10/10
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2020