à la petite maison d'Admas. Nice and cozy apartment
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de oceaan
In een dorp
Dingen om te doen
Jetskiën in de buurt
Paardrijden in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Three-room apartment for 6 people, about 60 square meters: living room with double sofa bed, double bedroom (separable beds), bedroom with two single beds and bathroom with shower.The charming apartments can be located on the first or second floor, all w
Three-room apartment for 6 people, about 60 square meters: living room with double sofa bed, double bedroom (separable beds), bedroom with two single beds and bathroom with shower.The charming apartments can be located on the first or second floor, all w
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IUN Q0983
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt bij de oceaan in Villasimius. Bezoek Tanka-golfbaan en Marina of Villasimius als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Spiaggia di Porto Giunco en Strand Simius. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals jetskiën, duiken en surfen/bodyboarden. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Villasimius
Zijn huisdieren welkom bij à la petite maison d'Admas. Nice and cozy apartment?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij à la petite maison d'Admas. Nice and cozy apartment inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij à la petite maison d'Admas. Nice and cozy apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat à la petite maison d'Admas. Nice and cozy apartment?
Dit appartement ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Archeologisch Museum en Guardia Medica turistica di Villasimius. Ook Ufficio Turistico Villasimius en Hoofdplein van Villasimius liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over à la petite maison d'Admas. Nice and cozy apartment