10/10 – Voortreffelijk
GÉRARD




















Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Deze cottage ligt in een landelijke omgeving, op 15 km afstand van Parque Natural de Arribes del Duero, Ricobayo-dam en Playa del embalse de Ricobayo. San Pedro de la Nave ligt op 19,7 km.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



