100m from ski slopes, Ground floor, swimming pool, balcony, parking, tv, ski locker, 45m²
Residentie van hoge kwaliteit met een zwembad, overdekte parkeerplaats en liften, Les Alpages de Bisanne B ligt op 100 meter van de skipistes. Er rijdt regelmatig een gratis skibus van en naar het skigebied Les Saisies. Vanuit de woning geniet u van het prachtige uitzicht. gemiddelde oppervlakte 45 m² waarvan 1 m² onder 1.80 m. begane grond. orientatie : zuid. woonkamer met pull-out sofa. kamer met 2 persoons bed. kamer met 1 persoons bed, 2 stapelbedden. keukenblok met fondue set, raclette set, oven, vaatwasser, magnetron, keukenplaten. badkamer met bakuip. douche met douche. gescheide toilet. balkon met tuintafel en stoelen. wasmachine. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.
dit appartement ligt in Villard-sur-Doron in de bergen. Wintersportplaats Megève en Wintersportplaats La Clusaz zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Halle Olympique of Palais des Sports. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Villard-sur-Doron
Beschikt 100m from ski slopes, Ground floor, swimming pool, balcony, parking, tv, ski locker, 45m² over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 100m from ski slopes, Ground floor, swimming pool, balcony, parking, tv, ski locker, 45m²?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 100m from ski slopes, Ground floor, swimming pool, balcony, parking, tv, ski locker, 45m² inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 100m from ski slopes, Ground floor, swimming pool, balcony, parking, tv, ski locker, 45m² uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 100m from ski slopes, Ground floor, swimming pool, balcony, parking, tv, ski locker, 45m²?
Dit appartement in Villard-sur-Doron biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 km afstand van Rosières-skilift, Skilift van Manant en Skilift van Bisanne. Ook Skilift van Chard du Beurre en Skilift van Gentianes liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over 100m from ski slopes, Ground floor, swimming pool, balcony, parking, tv, ski locker, 45m²
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
philippe l.
9 feb 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Tres bon sejours et aucune mauvaises surprises
Appartement tres bien, tres confortable et tres pratique .....