Hotel la Fundacion ligt in Villa del Río in een landelijke omgeving. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Hayedo de Diustes en Ruta de los Dinosaurios. Daarnaast kun je ook El Barranco Perdido (pretpark) en Grot van de Honderd Zuilen bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Villa del Río
15 Calle las Penas, Villar del Rio, 42173
In de buurt
Kerk van de Heilige Maria
12 min. rijden - 9.5 km
Kasteel van Yanguas
12 min. rijden - 9.1 km
Hayedo de Diustes
23 min. rijden - 17.5 km
El Barranco Perdido (pretpark)
27 min. rijden - 24.9 km
Centro Paleontológico de Enciso
27 min. rijden - 24.9 km
Lokaal vervoer
Logrono (RJL-Agoncillo) - 119 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel la Fundacion
Hotel in een landelijke omgeving
Overweeg een verblijf bij Hotel la Fundacion en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Bij La Fundación, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor lokale gerechten. Gratis wifi in de kamer, een bibliotheek en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Hulp bij uitstappen/tickets, vergaderruimtes en een 24-uurs receptie
Conciërgeservice, een feestzaal en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel la Fundacion hebben veel comfort dankzij gratis wifi en roomservice.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Wandgrepen bij de toiletten en verhoogde toiletten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
La Fundación
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Wasserij
Woonkamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Meer
2 gebouwen
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Verwarming
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel la Fundacion over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel la Fundacion?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel la Fundacion inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel la Fundacion uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel la Fundacion?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 8,3 km van Church of Saint Mary en op 20 km afstand van Yanguas Castle en Hayedo de Diustes. Museo Paso Del Fuego ligt op 17,1 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.