Gehele woning

Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy

Fotogalerie voor Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy

Een zwembad op het dak, met een stenen muur, ligbedden en parasols.
Een terras met een tafel voor vier personen, omringd door stoelen, en een parasol voor de schaduw.
Een haardvuur, een televisie op een meubel en decoratieve flessen op een plank.
Een gang met dakraam dat uitkomt op een buitenruimte met een houten terras en stoelen.
Een hotelkamer met twee bedden, een nachtkastje, een lamp en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy

  • Gezellige plattelandswoning met privézwembad en airconditioning in Villanueva de la Concepción, ideaal om te genieten van rust en natuur in Málaga. 🌿🏡



    Hallo! Wij zijn CUBO'S HOLIDAY HOMES, gespecialiseerd in vakantieverblijven sinds 2005.



    Dit charmante plattelandshuis in Villanueva de la Concepción biedt een perfect toevluchtsoord om te ontspannen en te genieten van een vakantie vol intimiteit en comfort. Gelegen op slechts 20 minuten van Casabermeja en Antequera, onderscheidt de accommodatie zich door haar nabijheid aan natuurlijke wonderen zoals El Torcal de Antequera, waar u unieke paden kunt verkennen of excursies kunt boeken met experts om de mooiste plekjes van het landschap te ontdekken.



    Met ruimte voor 6 personen in 4 kamers is de woning ruim en licht, met een ontwerp dat het plattelandse combineert met moderne gemakken. Op de begane grond vindt u een ruime hal die verbinding maakt met een gezellige woon-eetkamer, uitgerust met airconditioning en een open haard, perfect voor familiebijeenkomsten en ontspanningsmomenten. De aparte keuken, zeer licht en voorzien van moderne apparaten zoals inductie, koelkast, magnetron, oven, vaatwasser en koffiezetapparaat, heeft rechtstreekse toegang tot een overdekt en zeer aangenaam achterterras, ideaal voor buitenmaaltijden of leesmiddagen.



    De binnenplaats is verbonden met een afgesloten privézwembad, waar u zich kunt verfrissen en zonnen op de ligbedden, en genieten van volledige privacy en veiligheid. Bovendien bevindt zich op deze begane grond een individuele kamer met een bed van 1,05 cm en een ventilator, een badkamer met een douchebak en een wasruimte.



    Op de bovenverdieping zijn drie kamers: een met een tweepersoonsbed van 1,35 cm en airconditioning, een met twee enkele bedden van 90 cm en een ventilator, en een individuele kamer met een bed van 1,05 cm en een ventilator. Alle kamers beschikken over grote ramen die natuurlijk licht binnenlaten en ruimte bieden om bagage op te bergen. Ook is er een grote badkamer met een bad voor extra comfort.



    Het huis bevindt zich in de stedelijke kern, zeer dicht bij essentiële voorzieningen zoals een supermarkt en restaurant, en op een ideale afstand om bezienswaardigheden te bezoeken zoals de Caminito del Rey, het strand van La Malagueta of de golfbaan van Antequera. Hoewel de accommodatie geen eigen parkeerplaats heeft, is de locatie perfect voor gezinnen die rust en toegang tot de lokale natuur en cultuur zoeken.



    Boek nu en geniet van een unieke omgeving met alle gemakken! 🌞🏊‍♂️



    Net zoals we doen in alle andere eigenschappen van ons merk CUBO'S HOLIDAY HOMES, beschikken al onze accommodaties over handdoek- en beddengoed sets. Wij beschikken over bedjes en kinderstoelen op aanvraag voor baby's van 0 tot 2 jaar. En dit allemaal, absoluut GRATIS.



    Eveneens kunnen de gasten van CUBO'S HOLIDAY HOMES genieten van VROEGE CHECK-IN en LATE CHECK-OUT op verzoek, voor zover de reserveringskalender en geplande schoonmaakwerkzaamheden dit toestaan.



    Andere opvallende aspecten

    ★ CUBO'S HOLIDAY HOMES heet je welkom! Wij zijn een bemiddelingsbureau voor kortverblijven dat zorgvuldig geselecteerde woningen aanbiedt. Het bedrijf werd opgericht in 2005 met de missie om een kwalitatief alternatief te bieden. De beoordelingen van onze gasten in al onze accommodaties spreken voor zich. Je kunt dit controleren op ons profiel.



    Bovendien biedt CUBO'S HOLIDAY HOMES een blog met aanbevelingen voor de omgeving, bezienswaardigheden, restaurants en speciale data.



    Aarzel niet om ons je opmerkingen (aanbevelingen, verzoeken, enz.) te laten weten. We zullen ons best doen om je veiligheid en gemoedsrust te garanderen.



    📌 Reserveringsvoorwaarden

    🔹 Verplichte borg vóór binnenkomst (terugbetaalbaar 48 uur na inspectie).

    🔹 Feesten en lawaai zijn niet toegestaan tijdens rusttijden.

    🔹 Het wordt aanbevolen een reisverzekering af te sluiten voor mogelijke waterrestricties afgekondigd door de autoriteiten.

    ⏰ BELANGRIJK: Aankomsten vanaf 21:00 uur brengen een extra kosten met zich mee die bij binnenkomst moeten worden betaald.



    CUBO'S HOLIDAY HOMES is een online marketingplatform voor toeristische accommodaties. Via dit platform promoten en beheren de eigenaars - die correct zijn ingeschreven in het toeristische register van hun autonome gemeenschap - de reserveringen van hun accommodaties. CUBO'S HOLIDAY HOMES treedt in geen enkel geval op als eigenaar, beheerder, exploitant of directe verantwoordelijke voor enige accommodatie die op het platform wordt aangeboden. Haar functie beperkt zich uitsluitend tot het vergemakkelijken van contact tussen geïnteresseerden en de wettelijke verantwoordelijken van de accommodaties.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Villanueva de la Concepción in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Municipal de Antequera en Museo Conventual De Las Carmelitas Descalzas De Antequera. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel van Antequera en Iglesia del Carmen. Centro Cultural Santa Clara en Hermitage van Nuestra Senora de la Candelaria zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Villanueva de la Concepción
Meer cottages in Villanueva de la Concepción
Kaart
Villanueva de la Concepción, Andalusia

In de buurt

  • Een smalle straat begrensd door sierlijke gebouwen met balkons en een opvallende kerk op de achtergrond.
    Universiteit & Málaga
    32 min. rijden - 41.6 km
  • Kasteel van Antequera
    22 min. rijden - 21.8 km
  • Stadhuis van Antequera
    22 min. rijden - 22.2 km
  • Parroquia de la Santísima Trinidad
    22 min. rijden - 22.2 km
  • Palacio de Ferias y Congresos, Malaga
    35 min. rijden - 44.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Antequera - 36 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 54 min. rijden

Restaurants

  • Bar La Socorrilla
    18 min. rijden
  • Venta El Conejo
    15 min. rijden
  • Loulu Bistro
    19 min. rijden
  • Restaurante La Sierra
    17 min. rijden
  • Aire quedero
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy?

Deze cottage ligt in het centrum van Villanueva de la Concepción, op 20 km afstand van Nationaal Park El Torcal, Sierra de Chimenea en San Sebastian Begraafplaats. Ook Toeristeninformatie en Colegiata de Santa Maria la Mayor liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cubo's Casa El Torcal / private pool / high privacy

9,6

Uitzonderlijk

10

Netheid

8,4

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 18 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 18 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 18 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 18 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 18 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Subliem, authentiek, rustig!

Een mooi huis, gelegen in een rustig authentiek bergdorp. Super netjes en schoon. Vriendelijke mensen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great property

Lovely house with everything you could want.
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Locatie

Urlaub Sommer 2023

Sehr schöner Aufenthalt. Im Haus alles super in Ordnung und der Gastgeber ist immer erreichbar.
14 nachten verbleven in augustus 2023
Van een partnersite

8/10 – Goed

Sehr schöner Aufenthalt

Sehr schöner Aufenthalt. Im Haus alles super in Ordnung und der Gastgeber ist immer erreichbar.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Gorgeous property, hospitable and friendly hosts, peaceful location. We would definitely go back!

Hosts hospitality and kindness.Gorgeous property meticulously looked after and very well furnished, in a peaceful neighborhood and within 2 minutes walk from the supermarket (Día).Cosy pool with full privacy.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Clean house, smooth on-boarding and spacious place

Clean house, smooth on-boarding and spacious place. It’s a cute village as a home base to discover Andalusia!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Superbe maison confortables et très bien équipée

Superbe maison confortables et très bien équipée.Propriétaire super gentil. Très bon emplacement au cœur du village tous les commerces à proximité accessible à pied. Vacances super
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Tolles Haus im Hinterland von Malaga

Tolles Haus im Hinterland von Malaga. Hervorragende Austattung aller Bereiche, vorallem der Küche. Nette und zuvorkommende Gastgeber. Ruhig, sicher und familiär. Supermarkt DIA ums Eck.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Village asse bien situé (pas loin de Malaga et Antequera) pour plusieurs activité randonné kayak et

Village asse bien situé (pas loin de Malaga et Antequera) pour plusieurs activité randonné kayak et autre.la maison a tout le confort qu'on peux souhaitéRafaela et Domingo sont super attentionné et sont toujours en cas de besoin
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Super Séjour Aout 2022

Village asse bien situé (pas loin de Malaga et Antequera) pour plusieurs activité randonné kayak et autre. la maison a tout le confort qu'on peux souhaité Rafaela et Domingo sont super attentionné et sont toujours en cas de besoin
13 nachten verbleven in augustus 2022
Van een partnersite

8/10 – Goed

Dejligt lokalt sted

Dejligt lokalt sted. Lidt træls at man bliver modtaget af en som ikke kan snakke Engelsk. Men hun var rigtig sød og vi brugte oversæt på telefonen og var til stede hvis vi havde brug for hende. Ferieboligen var rigtig fin og ren.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Godt ophold.

Dejligt lokalt sted. Lidt træls at man bliver modtaget af en som ikke kan snakke Engelsk. Men hun var rigtig sød og vi brugte oversæt på telefonen og var til stede hvis vi havde brug for hende. Ferieboligen var rigtig fin og ren.
8 nachten verbleven in augustus 2021
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Petit paradis en Andalousie

Nous avons passé de très belles vacances dans cette très jolie petite maison parfaitement rénovée et très bien équipée. Domingo et Rafi sont des hôtes charmants, disponibles et toujours prêts à rendre service et à nous renseigner Présence d'une cafetière à filtre ou Nespresso Restitution de la caution plus rapide que les 2 semaines
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Fantástico

Está casa es un lugar de paz y tranquilidad para una o dos familias o como para nosotros que somos grupo de amigos. El lugar está muy central para visitar las atracciones de Málaga, Granada, Córdoba y en general de Andalucía. La casa es una maravilla con su piscina privada y su terraza enorme donde se puedo uno relajar, comer, teletrabajar. Está ubicada en el centro del pueblo ósea a dos pasos de tiendas, de bares, de restaurantes. No hay ningún ruido en es calle ni en el barrio. Una maravilla ! Todo perfecto
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Einfach nur toll!!!

Wir hatten einen super entspannten Aufenthalt in Cubo's Casa El Torcal. Es war traumhaft. Die Ausstattung absolut perfekt. Die versprochene hohe Privatsphäre war tatsächlich sehr hoch, wir hatten da im Vorfeld unsere Bedenken, da wir noch nie ein Haus innerhalb eines Ortes gemietet hatten, sondern immer nur außerhalb. Die Sevice-Mitarbeiter sind sehr freundlich und hilfsbereit. Wir haben immer einen Pakrkplatz gefunden, vielleicht nicht direkt vor'm Haus aber immer nah dran. Die Umgebung des Hauses ist wunderbar, ein süßer kleiner Ort, sehr traditionell, andalusisch. Kaum oder keine Touristen, außer uns. Gute Einkaufsmöglichkeiten dirkt in Villanueva de la Concepcion (Dia) oder eben für die großen Besorgungen Carrefour in Malaga oder Antequera (auch ein wunderschönes Städtchen). Alles in Allem: Sehr zu empfehlen!
16 nachten verbleven in augustus 2024
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir hatten einen super entspannten Aufenthalt in Cubo's Casa El Torcal

Wir hatten einen super entspannten Aufenthalt in Cubo's Casa El Torcal. Es war traumhaft.Die Ausstattung absolut perfekt.Die versprochene hohe Privatsphäre war tatsächlich sehr hoch, wir hatten da im Vorfeld unsere Bedenken, da wir noch nie ein Haus innerhalb eines Ortes gemietet hatten, sondern immer nur außerhalb. Die Sevice-Mitarbeiter sind sehr freundlich und hilfsbereit.Wir haben immer einen Pakrkplatz gefunden, vielleicht nicht direkt vor'm Haus aber immer nah dran.Die Umgebung des Hauses ist wunderbar, ein süßer kleiner Ort, sehr traditionell, andalusisch. Kaum oder keine Touristen, außer uns. Gute Einkaufsmöglichkeiten dirkt in Villanueva de la Concepcion (Dia) oder eben für die großen Besorgungen Carrefour in Malaga oder Antequera (auch ein wunderschönes Städtchen).Alles in Allem: Sehr zu empfehlen!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

A recommendation !

We have stayed in this accomodation for 18 days with 4 adults and 2 children (4 and 2 years). Great accomodation ! Great swimmingpool ! Rafi and Domingo (the owners) are fantastic people who are 24 hrs a day available for extra info and help. This is one of the best holidays we had. We can recommand this to everybody. And ... we will certainly come back. nothing, everything was great !