Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Albergue Valle de Arbas - Hostel





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Albergue Valle de Arbas - Hostel ligt in Villamanín. Bezoek Cueto Negro en Valgrande-Pajares als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Barrios de Luna reservoir en Hoces de Vegacervera.

Calle la Villa, n25, Villamanin, Leon, 24688
In de buurt
- Barrios de Luna reservoir - 12 min. rijden - 9.9 km
- Valgrande-Pajares - 38 min. rijden - 33.7 km
- Cueto Negro - 38 min. rijden - 33.7 km
- Telesilla Les Patines - 38 min. rijden - 33.7 km
- Valle del Sol - 41 min. rijden - 34.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Cuitu Negro - 41 min. rijden
- Mesón Quico - 26 min. rijden
- Cantina El Cantón - 1 min. wandelen
- CTR Rio Viejo - 3 min. wandelen
- Cantina El Rincón De Luna - 22 min. rijden
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 2 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Albergue Valle Arbas Hostel Villamanin
Albergue Valle Arbas Villamanin
Albergue Valle Arbas Hostel m
Albergue Valle de Arbas
Albergue Valle de Arbas - Hostel Villamanin
Albergue Valle de Arbas - Hostel Hostel/Backpacker accommodation
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Albergue Valle de Arbas - Hostel
Beoordelingen
9,0
Fantastisch
18 externe beoordelingen