Hotel Calle Real de la Villa

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 49
7 apr - 8 apr

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard vierpersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard driepersoonskamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Calle Real de la Villa ligt in Villa de Leyva. Bezoek Casa Museo de Antonio Ricaurte en Museo Paleontológico, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parque Ecologico La Periquera en Pozos Azules. El Fósil en Museo Paleontológico zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Villa de Leyva
Kaart
CR 6 A 7 A 42, Villa de Leyva, BOYACÁ

In de buurt

  • Plaza Mayor de Villa de Leyva
    Plaza Mayor de Villa de Leyva
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Casa Terracota
    Casa Terracota
    11 min. rijden - 2.9 km
  • Museo del Carmen
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Casa Museo Antonio Nariño
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Casa Museo Luis Alberto Acuna
    7 min. wandelen - 0.6 km

Restaurants

  • El Patio - Villa De Leyva
    4 min. wandelen
  • Bistro La Maria
    6 min. wandelen
  • El solar de la guaca
    5 min. wandelen
  • LA MILHOJA
    3 min. wandelen
  • Restaurante Chez Rémy
    7 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Calle Real de la Villa

Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis à la carte ontbijt, een wasserij en een restaurant verwelkomen je bij Hotel Calle Real de la Villa. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Calle Real de la Villa zorgen voor volop comfort dankzij gratis wifi en printers.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Restaurantgidsen, reisgidsen en lokale kaarten
  • Dagelijkse schoonmaak en printers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (COP 5.000 per dag); reserveren verplicht
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
  • Diner met gastheer/- vrouw op werkdagen beschikbaar tegen een toeslag van COP 30.000
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren
  • Reisgidsen
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Spa

  • Massage
  • Spadiensten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Luisterhulpmiddelen in vergaderruimtes
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurantgidsen

Meer

  • Printer
  • Strijkijzer/strijkplank

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je COP 400000 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor parking in de buurt: COP 5000 per dag (op 400 meter afstand)
  • Toeslag voor huisdieren: COP 400000 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Diner: COP 30000

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 270274
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Calle Real de la Villa?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 400000 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Calle Real de la Villa?

Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Calle Real de la Villa van één nacht voor twee volwassenen op 7 apr. 2026 min. € 49, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Hotel Calle Real de la Villa inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Calle Real de la Villa uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Calle Real de la Villa?

Dit hotel in Villa de Leyva ligt op 10 minuten wandelen van Casa Museo de Antonio Ricaurte, Museo del Carmen en Iglesia Parroquial. Ook Casa Museo Luis Alberto Acuna en Plaza Mayor de Villa de Leyva liggen op 10 minuten wandelen.