The Navigator - Olympus bevindt zich in Vilamoura, een wijk in Loulé, en ligt vlak bij het strand. Jachthaven Vilamoura en Balaia Golf Village zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Praia da Falésia en Strand Quarteira. Vilamoura Tennis Center en Aqua Show Park zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals parachutespringen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Quarteira
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een restaurant en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een poolbar, parkeerplaatsen en een kinderzwembad. Elk aparthotel is voorzien van een lcd-televisie met satellietzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een zitruimte en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een gemeubileerd balkon.
The Navigator - Olympus heeft 82 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke lcd-televisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een haardroger beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderzwembad
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Buiten
Gemeubileerd balkon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kapsalon
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dingen om te doen
Eigen motorboot
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Tennis
Fietsenverhuur in de buurt
Golfbaan in de buurt
Paardrijden in de buurt
Parachutespringen in de buurt
Parasailing in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
10 etages
82 units
Fietsenverhuur
Gebouwd in 1991
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 12 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 48 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 12 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen. Gasten dienen ten minste 30 dagen vóór het inchecken een volledige vaccinatie te hebben ontvangen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 1 november tot 1 april:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 50 per verblijf (bij een verblijf tussen 29 december en 1 januari)
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 4 per voertuig
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Veelgestelde vragen
Beschikt The Navigator - Olympus over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 1 november tot 1 april.
Zijn huisdieren welkom bij The Navigator - Olympus?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij The Navigator - Olympus inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Navigator - Olympus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt The Navigator - Olympus een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 4 per voertuig.
Waar staat The Navigator - Olympus?
Dit aparthotel ligt in Vilamoura, op 15 minuten wandelen van Praia de Vilamoura en Jachthaven Vilamoura. Praia da Falésia ligt op 1,6 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Navigator - Olympus
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,8
Locatie
7,6
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 66 van 254 beoordelingen
10 - Uitstekend
66
Gastenscore: 8 - Goed. 99 van 254 beoordelingen
8 - Goed
99
Gastenscore: 6 - Redelijk. 61 van 254 beoordelingen
6 - Redelijk
61
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 254 beoordelingen
4 - Matig
19
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 254 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nigel
27 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Perfect place to enjoy a break in Vilamoura. Hotel was fantastic, rooms excellent and location is brilliant
Nigel
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Christopher
6 mrt 2026
Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Netheid
The shower curtain was molding, bath tub was never cleaned nor the sink. Bath room needs a complete over haul. Very uncomfortable Furniture. You can hear your next door neighbours chatting (regular chat not yelling). Safe was not usable.
Christopher
10 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
William
9 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Nice hotel
William
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrick
5 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Excellent family resort.
Patrick
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gary
12 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Perfect location
Perfect location for Golf. Beach and Restaurant's.
Gary
4 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gavin
2 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great location
Was golfing hotel was ideal. Great location for bars and restaurants
Gavin
5 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Low-season visit to Vilamoura
This place is a handy three-star as a base. I had a good-sized rooms with self-catering facilities and staff were friendly.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
PHILIP
15 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Scullys 6pth trip
Well located and great value for mo ey
PHILIP
4 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MAREWAN
1 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
I’m
Stay for new year hotel staff very helpful and friendly.
MAREWAN
3 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Louis
3 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fantastical
Brilliant location and brilliant apartment for the four of us overall
Louis
4 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JOHN
9 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Perfection 100%
Carlos on receiption was a perfect start to my stay, polite, professional and helpful, the room i was allocated was amazing, views right across the marina, underground car park for the Aston Martin too.
JOHN
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laura
30 mei 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Would go back
Good location, hotel fine. Would use again.
Laura
4 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Janice
19 nov 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Good location
Pleasant stay could do with updating but comfortable good position and clean down side lots of prostitutes round hotel
Janice
7 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
31 mei 2025
Positief: Netheid
Parking unclear. Otherwise excellent
Stephen
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jorge
1 jan 2024
Acomodações confortáveis. Colaboradores eficientes e simpáticos.
Muito bom
Jorge
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Hannan-Qutab
20 jun 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Man darf gerne erwähnen, dass auf der Straße gegenüber Prostituierte ihr Geschäft nachgehen. Neben der Lobby ist eine Diskothek, sowie weitere Bordellähnliche Gaststätten. Ich würde niemanden empfehlen hier her zu kommen, der mit seiner Partnerin oder Familie einen schönen Urlaub genießen möchte.
Hannan-Qutab
7 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Justin
6 jan 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Luna Olympus VM
Room was lovely, great views.
Bathroom a little worn, but clean.
Justin
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brian
24 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I arrived early, but just the same they had my room ready. Check in was quick and efficient. The property is showing some age, but was very clean and tidy.
Brian
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Darren Andrew
10 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The 4 of us stayed in a 2 bedroom apartment and was amazed by how spacious it really was. Hotel was very clean, the staff were very friendly, breakfast was fine, swimming pool very nice, great location as very close to the beach and marina, also had supermarket next door along with a bar that served food if you didn't want to venture far, overall had a great holiday and would definately return here
Darren Andrew
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nick
2 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great relaxing location, center of everything
Perfect spacious room. Only negative is a slightly dated bathroom, not the best for tall people either.
Relaxing perfect location right in the middle of everything.
You get not just a hotel but a little flat at this site equipped well enough.
The hotel itself lacks restraunt for breakfast but a 2 minute walk onto the marina and you're spoilt for choice
Nick
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
11 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Big room comfortable bedbathroom definitely needs an upgrade room cleaned everyday
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 jun 2024
Positief: Comfort kamer, communicatie
Perfect Location
The location of this hotel is absolutely perfect! The pool area is small but there were always plenty of sun loungers available. The rooms could definitely do with updating but as a base in a perfect location, you can’t complain too much. Our apartment was enormous with a giant balcony and it was cleaned daily.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kate
21 jun 2023
Positief: Netheid, communicatie
Great location, lovely apartments just needs TLC
• Great location, close to Marina, shops bars etc. only 30 minutes from the airport.
• Reasonable price
• Beds uncomfortable
• Apartments slightly dated and could do with refreshing but clean and tidy and perfect for 5 days
Kate
4 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Simon
18 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie