
Vakantie en citytrip naar Vila do Porto
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Op strandvakantie naar Vila do Porto
Of je nu solo reist of met de hele familie, lekker ontspannen wordt makkelijk tijdens je Vila do Porto-vakantie. Verzamel wat unieke schelpen of ga er lekker voor zitten terwijl je naar de schittering van de zon op het water staart. Wat je ook besluit te doen, je reis naar Vila do Porto belooft onvergetelijk te worden. Strand van Lourenço, te vinden op 5 kilometer afstand van het centrum, is ideaal voor wie van gemak en comfort houdt. Veel reizigers kijken ook naar Vila do Porto-pakketdeals in de buurt van Formosa Beach, een andere aantrekkelijke optie.
Wat je wilt weten over Vila do Porto
- Als de ideale trip voor jou gelijkstaat aan op loopafstand van het waterfront verblijven, de zilte zeelucht al inademen in je kamer en in slaap vallen bij het geruis van brekende golven, bekijk dan onze strandhotels in Vila do Porto.
- Particuliere vakantiehuizen, zoals Nice Apartment for Holidays en Villa Natura - Ecotourism, zijn ook erg populair. Of je nu een familievakantie van plan bent, of een romantisch uitje met je partner, je vindt vast en zeker iets dat aan je wensen voldoet.
Tophotels in Vila do Porto

Azores Youth Hostels - Santa Maria
Rua Frei Gonçalo Velho, Vila do Porto
8/10 Very Good! (44 beoordelingen)
De jeugdherberg is gelegen in een mooi gebouw met prima kamers met airco. Het ontbijt is basic maar ok. Helaas zijn er wel wat opmerkingen wat betreft het onderhoud. (Klinken die kapot zijn, zwembad al langere tijd niet functioneel, kapot ligbed, haardroger 2e verdieping kapot, wc out of service…) ...
Beoordeeld op 8 aug 2025

Hotel Colombo
Rua Cruz Teixeira, Vila do Porto
De prijs is € 64 per nacht van 26 nov tot 27 nov
€ 64
26 nov - 27 nov
inclusief belastingen en toeslagen
7,6/10 Good! (136 beoordelingen)
Hotel is slecht onderhouden, zeker geen 4 sterren.
Helaas was dit niet wat wij hadden verwacht. Restaurant in het hotel dicht, zeer slecht onderhouden en keiharde bedden. Ontbijt minimaal, kan geen vriendelijk lachje vanaf bij de receptie en het zwembad + "wellness" zijn gewoon smerig. Erg jammer!
Beoordeeld op 17 sep 2018

Apartamentos Lisboa
Vila do Porto, Açores
De prijs is € 79 per nacht van 27 nov tot 28 nov
€ 79
27 nov - 28 nov
inclusief belastingen en toeslagen
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Pico Alto
Je kunt meer ontdekken over de geschiedenis van Santa Bárbara als je een bezoek brengt aan Pico Alto.
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
