Gehele woning

3 bedroom beautiful home in Vig

Fotogalerie voor 3 bedroom beautiful home in Vig

Een terras met een tafel en stoelen, een houten schommel en uitzicht op een tuin met bomen en struiken.
Woonruimte
Een ruime woonkamer met een houten eettafel, een zwarte leren bank en een keuken op de achtergrond.
Een gezellige kamer met een open haard, een eettafel met stoelen en een televisie.
Een strand met een boot in het zand en de oceaan op de achtergrond.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

3 bedroom beautiful home in Vig

  • Vakantiehuis met open keuken in combinatie met eetkamer, grote woonkamer met toegang tot het overdekte en open terras waar u volop van de zon kunt genieten en, als het te warm wordt, kunt afkoelen onder de buitendouche. Op koele zomeravonden kunt u hier gezellig samen zitten bij de barbecue. Verder heeft het huis 3 slaapkamers en een badkamer met douche. Al meer dan 100 jaar is Odsherred een populaire vakantiebestemming voor Denen. De stranden, de kunst en het gevarieerde landschap trekken vakantiegangers op magische wijze aan. Odsherred wordt omgeven door de Isefjord, het Kattegat en de Sejerø-baai en de weerkaatsing van de zon geeft het gebied een licht dat op weinig andere plaatsen in Denemarken te vinden is.

    Het landschap van Odsherred is uniek - en cruciaal voor Odsherred vandaag de dag. Daarom is Odsherred een Geopark. Beleef het landschap uit de ijstijd op de Gravhøj-route en bezoek het Hempel Glasmuseum en het Odsherred Museum, met een kopie van de zonnewagen die bij Trundholm Mose is gevonden. Kasteel Næsholm ligt op een rots in het Nygård meer tussen Højby en Nykøbing Sj. De natuurschool biedt vele activiteiten zoals alles goed van de zee, expedities in het bos, vlindersafari tot trollen- en vossenexcursies. De kinderen zullen graag de vele brandweerwagens in het Odsherred Brandweermuseum zien of een zeehondensafari maken vanuit de haven van Rørvig. In de buurt van Sommerland liggen drie golfbanen, het 13e eeuwse Dragsholm kasteel, waar volgens de legende het witte spook rondwaart, uniek en prachtig gelegen aan de Nekselø baai, waar u ook een culinaire ervaring met lokale producten kunt verwachten, of bezoek de vele kunstgaleries die kenmerkend zijn voor Odsherred. De stad Nykøbing Sjælland is ook een bezoek waard met talrijke winkels, verschillende supermarkten en een mooi voetgangersgebied met winkels en cafés, of geniet van de sfeer in de haven van Rørvig waar u vers gevangen en gerookte vis kunt kopen en genieten terwijl de kinderen krabben vangen op de pier.



    - Gratis carport op locatie

    - Verbruikskosten exclusief



    Optioneel:

    - Reinigingsset: 13.00 EUR/Per verblijf

    - Eindschoonmaak: 132.00 EUR/Per verblijf

    - Kinderstoel: 16.00 EUR/Per week

    - Kinderbed: 16.00 EUR/Per week

    - Linnengoed/handdoek: 16.00 EUR/Per verblijf



    Verplicht op locatie:

    - Stroom: 0.52 EUR/Per kWh



    - Airconditioning

    - Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)

    - Huisdieren: 2



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Vig. Bezoek Esterhoj en Solvognen Mindesten, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Eskebjerg Vesterlyng en Strand van Gudmindrup. Odsherred Zoo Rescue en Berit Othman Atelier zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vig
Meer vakantiehuizen in Vig
Kaart
Vig, Sjaelland

In de buurt

  • Galleri Irenesmalerier
    7 min. rijden - 6.0 km
  • Dutterhoje Gravhoje
    9 min. rijden - 7.9 km
  • Solvognen Gedenksteen
    9 min. rijden - 10.1 km
  • Horn Mountain Langgaards Gallery
    11 min. rijden - 9.2 km
  • Sommerland Sjaelland
    14 min. rijden - 13.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Vig - 6 min. rijden
  • Kopenhagen (RKE-Roskilde) - 42 min. rijden

Restaurants

  • Vig Festival - Hawaii Bar
    6 min. rijden
  • Haveje
    11 min. rijden
  • le trang
    3 min. rijden
  • Emilios Lyngen
    3 min. rijden
  • Burgerhjørnet
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom beautiful home in Vig?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 3 bedroom beautiful home in Vig inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 3 bedroom beautiful home in Vig uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 3 bedroom beautiful home in Vig?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 5 km afstand van Strand van Gudmindrup, Solvognen Mindesten en Galleri Irenesmalerier. Ook Esterhoj en Odsherred Zoo Rescue liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk