Stylish 1BR 1LR Vienna Center Homes ligt in de buurt van Belvedere en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Snelle uitcheckservice, een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Stylish 1BR 1LR Vienna Center Homes bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
dit appartement ligt in Favoriten, een wijk in Wenen. Staatsopera Wenen en Belvedere zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Vienna Christmas market en Naschmarkt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Ernst Happel Stadion of Wiener Stadthalle. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Vienna International Airport (VIE) - 28 min. rijden
Restaurants
Damak Restaurant Konya Etliekmek
5 min. wandelen
Meixners Gastwirtschaft
3 min. wandelen
Burger King
5 min. wandelen
Groissböck
5 min. wandelen
LOKMA Cafe & Restaurant
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Stylish 1BR 1LR Vienna Center Homes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Stylish 1BR 1LR Vienna Center Homes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 12.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Stylish 1BR 1LR Vienna Center Homes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Stylish 1BR 1LR Vienna Center Homes?
Dit appartement ligt in Favoriten, op 2 km van Belvedere en op 5 km afstand van Staatsopera Wenen en Stephansdom. Ook Keizerlijk paleis Hofburg en Stephansplatz liggen op 5 km afstand. Metrostation Reumannplatz ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Troststraße is het 5 minuten wandelen.