Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Jaz in the City Vienna in Mariahilf bevindt zich bij een trein-/metrostation. Schloss Schönbrunn en Keizerlijk paleis Hofburg zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Naschmarkt en Vienna Christmas market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Ernst Happel Stadion of Wiener Stadthalle. Bekijk onze reisgids voor Wenen
WINDMUEHLGASSE 28, Vienna, 01060
In de buurt
Mariahilfer Street
3 min. wandelen - 0.3 km
Haus des Meeres
3 min. wandelen - 0.3 km
Naschmarkt
3 min. wandelen - 0.3 km
MuseumsQuartier
6 min. wandelen - 0.6 km
Keizerlijk paleis Hofburg
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Metrostation Neubaugasse - 5 min. wandelen
Wenen (XWW-Station Wien Westbahnhof) - 17 min. wandelen
Vienna International Airport (VIE) - 35 min. rijden
Restaurants
Jaz in the City Vienna
1 min. wandelen
360° Ocean Sky
3 min. wandelen
uncle lee‘s foodmarket | buffetrestaurant
4 min. wandelen
Ammutsøn
2 min. wandelen
Cafe im Raimundhof
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Jaz in the City Vienna
Hotel met een chique stijl niet ver van Keizerlijk paleis Hofburg
Jaz in the City Vienna ligt in de buurt van Naschmarkt en Staatsopera Wenen en biedt een nachtclub, een dakterras en een kunstgalerij ter plaatse. Neem de tijd om te ontspannen in het wellnesscentrum. Ga vooral lekker eten bij Rhythms Bar & Kitchen, het restaurant ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Hulp bij uitstappen/tickets, 4 vergaderruimtes en gemeenschappelijke werkruimte
Een oplaadpunt voor elektrische fietsen, een feestzaal en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 163 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, donsdekens en gratis baby-/kinderbedden
Gedeeltelijk open badkamers met haardrogers en shampoo
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 45 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.30 uur: EUR 29 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
mariatrink Drinks & Views
Rhythms Bar & Kitchen
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Fietsenverhuur
Kunstgalerij
Nachtclub
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
4 vergaderruimtes
Flexwerkplekken
Buiten
Terras
Volledig uitgeruste spa
Sauna
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Trapleuningen
Meer
7 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 2021
Oplaadmogelijkheden voor elektrische fietsen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 100 inch met kabelzenders
Tablet
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 29 per persoon
Betaald parkeren (overdekt): EUR 45 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Jaz in the City Vienna Hotel
Jaz in the City Vienna Vienna
Jaz in the City Vienna Hotel Vienna
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Jaz in the City Vienna?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Jaz in the City Vienna?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij Jaz in the City Vienna van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 116, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 45 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Jaz in the City Vienna inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Jaz in the City Vienna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Jaz in the City Vienna?
Dit wellness hotel ligt in Mariahilf, op 5 minuten wandelen van Haus des Meeres en Naschmarkt. Ook Keizerlijk paleis Hofburg en Staatsopera Wenen liggen op 2 km afstand. Metrostation Neubaugasse ligt op 5 minuten wandelen en naar Metrostation Kettenbrückengasse is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Jaz in the City Vienna
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 747 van 1008 beoordelingen
10 - Uitstekend
747
Gastenscore: 8 - Goed. 211 van 1008 beoordelingen
8 - Goed
211
Gastenscore: 6 - Redelijk. 35 van 1008 beoordelingen
6 - Redelijk
35
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 1008 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 1008 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Florence De
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Schone kamer
Personeel vriendelijk
Thermostaat te hoog, geen mogelijk tot afkoelen enkel mogelijk om kamer te laten afkoelen door raam open te doen. Lawaai van buiten.
Smart tv Google Chrome werkte niet optimaal. Signaal heel vaak onderbroken.
Voorziene shampoo en conditioner: slechte kwaliteit!
Florence De
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Reinier
Reisde met partner
10 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ondanks de puinhoop op Schiphol , super vakantie gehad en uitstekend geholpen door de medewerkers aan de balie. Aanrader !
Reinier
6 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Ferdi
3 jan 2026
Ferdi
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Greet
Reisde met partner
18 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Groot fijn bed en kamer was bij eerdere aankomst beschikbaar
Greet
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
mark
Reisde met een groep
9 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Personeel heel behulpzaam,mooi concept van het hotel,redelijk centraal gelegen van alles
mark
3 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Kristine, bornem
26 sep 2025
Kristine
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Arthur
Reisde met familie en kleine kinderen
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Echt een heel leuk hotel in een leuke omgeving
Arthur
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Marc
Zakenreiziger
2 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Good friendly hotel with a nice twist. It’s very clean and the staff are friendly. Excellent breakfast.
Marc
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Kenneth
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kenneth
5 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Johan
Reisde met familie
22 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zalige plek om te verblijven. Trendy en tof met de records.
Johan
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2023
8/10 – Goed
Styn
20 jul 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Styn
3 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Anne
Reisde met familie
26 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic!
Great stay! Very friendly people. Modern and clean room. Very comfortable bed with very good kunnen. Personal touch and very well located. Highly recommended
Anne
2 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Lee
Reisde met partner
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ideal place 15min walk to town centre . Quiet all amenties you need fantastic view from roof top bar and breakfast amazing just help yourself
Lee
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Pippa
Reisde met partner
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel room was lovely and big, with the added touch of a bluetooth vinyl player and speaker. Breakfast was great, good quality and varied! The rooftop bar has fantastic views, you can really see how well located the hotel is! We could walk anywhere in the city centre within 20 minutes, and even walked to Schonbrunn in 45 mins.
Pippa
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Herbert
Reisde met partner
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
War alles super sauber und das Personal sehr freundlich. Buchen auf jedem Fall wieder das Hotel, doch dann mit einem Zimmer Richtung Innenhof.
Herbert
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Joanne
Reisde met een groep
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A fun quirky hotel with really lovely helpful staff
Joanne
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Marcus
Reisde met partner
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lage: top
Frühstück: gut, insbesondere die frische Zubereitung von Spiegelei und Omelette
Zimmerausstattung: an sich sehr gut, ich hätte mir außer Hand-and-body-wasch und Shampoo noch eine Bodylotion gewünscht.
Personal: freundlich, hilfsbereit und zuvorkommend
Insgesamt: empfehlenswert
Marcus
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Greg
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, wonderful staff
Greg
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
BONGIBAULT
Reisde met partner
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Menu du petit-déjeuner très bien
BONGIBAULT
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Hrishikesh
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and well equipped. The staff are very helpful and location is ideal and very well located to all the attractions
Hrishikesh
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ryan
15 mrt 2026
Ryan
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sean
15 mrt 2026
Sean
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Canan
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein tolles, sauberes Hotel. Das Personal war sehr zuvorkommend und nett. Vom Hotel aus erreicht man viele Restaurants, Cafes und Geschäfte.
Canan
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Nicola
Reisde met partner, Reisde met familie
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten