Geheel appartement

Art Living Vienna

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 98
inclusief belastingen en toeslagen
18 jun - 19 jun

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Art Living Vienna

  • Appartement met een chique stijl niet ver van Belvedere
  • Art Living Vienna bevindt zich dicht bij Staatsopera Wenen en Keizerlijk paleis Hofburg en biedt een tuin en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit appartement zijn:
  • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, bagageopslagruimte en een natuurreservaat
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Art Living Vienna hebben volop comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Vloerverwarming, douches en haardrogers
    • Smart-tv's van 35 inch met digitale zenders
    • Privétuinen, keukens en grote koelkasten/vriezers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht

Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in

Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken

Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per dag.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 49.0 per dag.

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
  • Toeslag voor babybed: EUR 49.0 per dag
  • Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Art Living Vienna?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Art Living Vienna?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Art Living Vienna van één nacht voor twee volwassenen op 18 jun. 2026 min. € 98, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Art Living Vienna inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Art Living Vienna uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Art Living Vienna een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.

Waar staat Art Living Vienna?

Dit appartement ligt in Favoriten, op 5 km afstand van Belvedere, Staatsopera Wenen en Keizerlijk paleis Hofburg. Ook Spaanse Rijschool en Stephansplatz liggen op 5 km afstand. Arthaberplatz Tram Stop en Leebgasse/Siccardsburggasse Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch