Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Starview

Fotogalerie voor Starview

City maisonnette, gedeeltelijk uitzicht op zee | Terras
City maisonnette, gedeeltelijk uitzicht op zee | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
City maisonnette, gedeeltelijk uitzicht op zee | Woonruimte | Een 40-inch smart-tv met digitale zenders
City maisonnette, gedeeltelijk uitzicht op zee | Woonruimte | Een 40-inch smart-tv met digitale zenders
City maisonnette, gedeeltelijk uitzicht op zee | Donsdekens, verduisterende gordijnen, een strijkplank/strijkijzer

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 badkamersMax. aantal: 475 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Gedeeltelijk uitzicht op zee

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Starview

  • Appartement met een chique stijl niet ver van Corso Italia
  • Starview biedt onder andere een terras. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Hulp bij uitstappen/tickets, tuinmeubelen en conciërgeservice
    • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Starview bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en espressoapparaten.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 2 badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Smart-tv's van 40 inch met digitale zenders
    • Terrassen, (kleer)kasten en aparte zitruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Reiswieg

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Smart-tv van 40 inch met digitale zenders

Buiten

  • Terras
  • Terras/patio
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasmiddel

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen
  • Restaurantgidsen
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.30 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten).
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten.
  • Schoonmaakkosten: EUR 30 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 20.30 uur en 02.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT063086C19TAKXQLF

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Vico Equense. Parco Archeologico di Pompei en Foro di Pompei zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Sorrento en Spiaggia Grande. Lift naar de Zee en Parco di Villa Fiorentino zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vico Equense
Meer appartementen in Vico Equense
Kaart
Vico Stella 2, Vico Equense, NA, 80069

In de buurt

  • Museo Mineralogico Campano
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Castello Giusso
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Chiesa della Santissima Annunziata
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Scrajo Strand
    7 min. wandelen - 0.5 km
  • Spiaggia della Tartaruga
    16 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Vico Equense - 6 min. wandelen
  • Station Castellammare di Stabia - 12 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 57 min. rijden

Restaurants

  • Grand Hotel Angiolieri
    3 min. rijden
  • Pizzeria da Franco
    1 min. wandelen
  • Cerasè
    4 min. wandelen
  • Ristorante Pizza a Metro da "Gigino" L'Università della pizza
    5 min. wandelen
  • Al Buco
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Starview?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Starview inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur. Laat inchecken kan tussen 20.30 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Starview uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Starview?

Dit appartement in Vico Equense ligt vlak bij Chiesa della Santissima Annunziata en Castello Giusso. Ook Spiaggia della Tartaruga en Spiaggia di Meta liggen op 5 km afstand. Station Vico Equense ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Vico Equense Seiano is het 16 minuten wandelen.

Beoordelingen over Starview

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk