Geheel appartement

Apartment 'Guerreiro - T1 2C'

Fotogalerie voor Apartment 'Guerreiro - T1 2C'

Een moderne woonkamer met een eethoek, een flatscreen televisie en een schilderij aan de muur.
Een moderne woonkamer met een eethoek, met een bank, een tafel en twee bijzettafeltjes met decoratieve objecten.
Een moderne keuken met witte kasten, een inbouwoven en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een keurig opgemaakt slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een stoel, een spiegel en een raam met gordijnen.
Een moderne keuken met witte kastjes, een houten vloer en een eethoek met een tafel gedekt voor twee personen.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 145
inclusief belastingen en toeslagen
18 okt - 19 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Guerreiro - T1 2C'

  • Het appartement Guerreiro Apartments - T1 2C in Viana do Castelo biedt plaats aan maximaal 4 personen. Er is een slaapkamer, een aparte woonkamer met extra slaapmogelijkheden en een badkamer. Het appartement en de toegang via de lift zijn drempelvrij, wat zorgt voor extra comfort. De privékeuken is volledig uitgerust zodat jullie zelf kunnen koken. Verder is er airconditioning, een aparte werkplek, wifi, televisie, wasmachine, droger, lift en uitzicht op de stad.

    Os Guerreiro Apartments liggen in Viana do Castelo, op 1,9 km van Praia do Cabedelo en 2,6 km van de scheepswerven. Jullie verblijven in een appartement met airconditioning, stadszicht en gratis wifi. Er is self check-in en het openbaar vervoer is dichtbij. Een babybedje is op aanvraag mogelijk.



    De appartementen hebben parketvloeren, een volledig uitgeruste keuken met koelkast, eethoek, flatscreen-tv met kabelzenders en een eigen badkamer met douche en föhn. Ook zijn er een vaatwasser, oven, magnetron, koffiezetapparaat en waterkoker.



    Parkeren kan rondom het gebouw op straat. In de buurt vinden jullie het Hospital Velho, de Chafariz da Praça da República en het treinstation. De luchthaven Francisco Sá Carneiro ligt op 59 km.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Wandelmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Beleid

Events/parties not allowed

Belangrijke informatie

Algemene info

Registratienummer van de accommodatie 48222/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Kaart
Viana do Castelo

In de buurt

  • Praça da República
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Kostuummuseum
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Gil Eannes
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Capela de Nossa Senhora de Agonia
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Praia do Cabedelo
    11 min. rijden - 4.8 km

Restaurants

  • Confeitaria Natário
    2 min. wandelen
  • Pecado Capital
    2 min. wandelen
  • República Bar
    1 min. wandelen
  • Ribeiro's Brewers
    1 min. wandelen
  • Pastelaria Picotinha
    3 min. wandelen