Gehele woning

Ny rorbu på kaikanten

Fotogalerie voor Ny rorbu på kaikanten

Een balkon met uitzicht op een rustige haven, een boot afgemeerd in het water, en een pier in de verte.
Een jachthaven met aan wal gelegen boten, een houten steiger en een verre uitzicht op een stad.
Een woonkamer met een bank, fauteuil en salontafel, een groot raam met uitzicht op een wateroppervlak en gebouwen, en een deur die naar buiten leidt.
Een jachthaven met afgemeerde boten, een houten steiger en gebouwen op de achtergrond.
Een houten terras dat leidt naar een modern gebouw met grote ramen en een berg op de achtergrond.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamer80 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ny rorbu på kaikanten

  • "Experience the perfect blend of modern comfort and traditional charm in our spacious 80-square-meter fishing cabin in Ballstad. This rorbu offers 2 inviting bedrooms and can comfortably accommodate up to 8 guests.



    Step out onto the balcony to enjoy breathtaking views of the surrounding area, and savor the convenience of a fully equipped kitchen, ensuring you have everything you need for a delightful self-catered stay. Stay connected with WiFi and unwind in the cozy living room after a day of exploring the beautiful Lofoten surroundings.



    Discover the best of both worlds with this modern rorbu, offering you the comforts of home and the rugged beauty of the coastal landscape

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de oceaan
  • Op het platteland

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 80 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Checkin 16:00-21:00

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze cottage ligt in een landelijke omgeving en bij de oceaan in Vestvågøy. Wil je graag iets actiefs doen? Ga dan naar Hurtigruten Ferry Terminal Stamsund. Als je liever de prachtige natuur intrekt, verken dan Offersøykammen Trailhead en Hauklandstranda. Bekijk onze reisgids voor Vestvågøy
Meer cottages in Vestvågøy
Kaart
Vestvågøy

In de buurt

  • Een houten constructie met picknicktafels in een grasveld, een stenen muur en een gebouw met een schuin dak op de achtergrond.
    Lofotr Vikingmuseum
    33 min. rijden - 31.0 km
  • Een kustpad dat naar een strand leidt, met bergen op de achtergrond.
    Rambergstranda
    39 min. rijden - 43.1 km
  • Noorderlicht boven een rotsachtige kustlijn met een met sneeuw bedekte heuvel op de achtergrond.
    Unstad Beach
    41 min. rijden - 39.1 km
  • Offersøykammen Trailhead
    18 min. rijden - 14.2 km
  • Hauklandstranda
    25 min. rijden - 22.8 km

Lokaal vervoer

  • Leknes (LKN) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Makalaus
    11 min. rijden
  • Huset Kafè
    11 min. rijden
  • Digg Restaurant-Bar-Disco
    11 min. rijden
  • Solsiden Lofoten
    4 min. rijden
  • Burger King
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ny rorbu på kaikanten?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ny rorbu på kaikanten inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ny rorbu på kaikanten uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Ny rorbu på kaikanten?

Deze cottage ligt bij de zee, op 10,6 km van Offersøykammen Trailhead en op 17,8 km van Hauklandstranda. Ook Uttakleivstranda en Hurtigruten Ferry Terminal Stamsund liggen op 25 km afstand.

Beoordelingen over Ny rorbu på kaikanten