Het vakantieappartement "Câ de Bacî" ligt in Vessalico en is de ideale plek voor een ontspannen uitje. De woning bestaat uit 2 verdiepingen met een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 4 slaapkamers en 2 badkamers en biedt plaats aan 8 personen. Verder zijn er een tv en een wasmachine aanwezig.
Jullie beschikken over een privé buitenruimte met een overdekt terras, een balkon, een barbecue en een zwembad van 6 bij 2,5 meter. De barbecue mag uitsluitend met houtskool worden gebruikt.
In de omgeving kunnen jullie het historische centrum bezoeken, de knoflookmarkt op 2 juli, het middeleeuwse dorp Pieve di Teco, het waterpark van Ceriale en de kustplaatsen Laigueglia, Alassio en San Lorenzo al Mare.
Er is parkeergelegenheid bij de accommodatie. Gezinnen met kinderen zijn welkom. Er zijn maximaal 3 honden toegestaan, maar zij moeten in de woonkamer blijven en mogen niet in de slaapkamers komen. Airconditioning is niet beschikbaar en roken is niet toegestaan. Gelieve 's nachts onnodig lawaai te vermijden. Er zijn beveiligingscamera's en geluidsopnameapparatuur aanwezig.
- Huisdieren toegestaan betaling 5,00 € per huisdier per nacht
dit appartement ligt in Vessalico. Bezoek culturele hoogtepunten Museo dell'Olivo en MACI - Imperia Museum voor Hedendaagse Kunst. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel van Pornassio en Collegiata di San Giovanni Battista. Maritiem Museum van Imperia en Villa della Pergola zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Vessalico
Beschikt Apartment "Câ de Bacî" with Private Terrace over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment "Câ de Bacî" with Private Terrace?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment "Câ de Bacî" with Private Terrace inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment "Câ de Bacî" with Private Terrace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment "Câ de Bacî" with Private Terrace?
Dit appartement in Vessalico ligt op 8,3 km van Arrogna Naturarte en op 20 km afstand van Kasteel van Pornassio en Church of Santa Margherita di Antiochia. Ook Garlenda-golfclub en Museo dell'Olivo liggen op 32 km afstand.