Welkom in Nord-Trønderlag en dit prachtige vakantiehuis.
Het vakantiehuis is gezellig ingericht. In de woonkamer en rond de eettafel kunt u ontspannen met goede diners en gewoon samen genieten van de vakantietijd.
Vanuit het huis heeft u een fantastisch uitzicht over de Beitstadfjord, een fjordarm naar de Trondheimsfjord. U kunt van het uitzicht genieten zowel in het huis, op het terras en vanuit de hot tub. Voel je vrij om een warme zomeravond buiten het huisje door te brengen terwijl je de zon ziet ondergaan boven de fjord. Als de dagen warm worden, is er een zwemgedeelte bij het boothuis onder het huisje.
Voor degenen die geïnteresseerd zijn in wandelen, zijn er veel en goed gemarkeerde wandelpaden in de omgeving. Het is ook mogelijk om tijdens uw vakantie een tocht over het fjord te maken, en een boot kan op verzoek rechtstreeks bij de huiseigenaar worden gehuurd. Een dagtocht naar het dichtstbijzijnde nationale park Blåfjella-Skjækerfjella wordt ook aanbevolen. Voor stadsbezoeken kunt u Steinkjer of het mooie Trondheim met winkelstraten en restaurants bezoeken.
Verheug u op een vakantie in een schilderachtige omgeving.
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Steinkjer. Bezoek culturele hoogtepunten Museum van Egge en Gallery Fenka. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Trifoliumlabyrint en Kystriksveien. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Steinkjer
Zijn huisdieren welkom bij Nice home in Malm with WiFi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Nice home in Malm with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Nice home in Malm with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Nice home in Malm with WiFi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 40 km afstand van Museum van Egge, Steinkjer Toeristenbureau en Trifoliumlabyrint. Ook Kerk van Steinkjer en Kystriksveien liggen op 40 km afstand.