Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Casa Pina Family Apartment
Dit rookvrije appartement beschikt over een conciërgeservice, een wasserij en een snelle incheckservice. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een geldautomaat/bankservice. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een espressoapparaat. De keuken is voorzien van een kookplaat. Andere voorzieningen zijn een eetruimte en een zitruimte.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen, donsdekens en luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Elke kamer in dit appartement met 4,5 sterren heeft een keuken of kitchenette met een kookplaat en een eetruimte.
Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger. In dit appartement in Vernazza is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Zandstrand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Keuken
Espressoapparaat
Kitchenette
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Champagneservice
Privépicknicks
Slaapkamers
2 slaapkamers
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toeslag: EUR 70 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Geldautomaat
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Restaurantgidsen
Uitgelichte locatiekenmerken
In een nationaal park
Dingen om te doen
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Ecotours in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Snorkelen in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Gerenoveerd - maart 2023
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting
Mediterrane architectuur
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Inchecken kan vanaf: 19.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 19.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via Roma 24, Vernazza].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Cinque Terre Riviera, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 70 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50 per verblijf.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 250.0 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 3 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
Bestemmingstoeslag: EUR 3 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 11 jaar.
Schoonmaakkosten: EUR 70 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 250 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 70 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 50 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT011030C2377SAFP3
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Pina Quiet Apartment Vernazza
Casa Pina Quiet Vernazza
Casa Pina Quiet
Casa Pina Quiet
Casa Pina Quiet Apartment Vernazza
Casa Pina Quiet Apartment Apartment
Casa Pina Quiet Apartment Apartment Vernazza
1589757
Over deze buurt
dit appartement ligt in een nationaal park en vlak bij het strand in Vernazza. Verken de plaatselijke natuur bij Parco Nazionale delle Cinque Terre en Strand van Vernazza. Museo Tecnico Navale en Enoteca la Civilta del Bere e Altro zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals snorkelen en het maken van een rondvaart. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Vernazza
Zijn huisdieren welkom bij Casa Pina Family Apartment?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 70 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Pina Family Apartment?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Casa Pina Family Apartment van één nacht voor twee volwassenen op 19 mrt. 2026 min. € 439, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa Pina Family Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 19.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Pina Family Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Casa Pina Family Apartment een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 250 per voertuig.
Waar staat Casa Pina Family Apartment?
Dit luxe appartement ligt in een nationaal park, vlak bij Parco Nazionale delle Cinque Terre en Strand van Vernazza. Strand van Monterosso ligt op 3,5 km. Station Vernazza ligt op maar 3 minuten wandelen.
Beoordelingen over Casa Pina Family Apartment
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 8 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 8 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 8 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 8 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
9,0
Netheid
9,4
Locatie
7,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Cecilia
18 jun 2023
Cecilia
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
claudette
Reisde met een groep
9 okt 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Vernazza!
We had a major problem checking in due to a variety of circumstances and missed our first night there. People need to know that this apartment is booked through a rental agency. It’s also good to know that there a a number of steps to reach the apartment. Otherwise, a great place to stay in Vernazza!
claudette
3 nachten verbleven in oktober 2022
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
20 okt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a centrally located clean place, easy to check in/out. Had stove, coffee. It didn't have Wifi, and the bed was strange; it was high above a closet, although there were stairs to the top. The matress and pillows were very hard and slept terrible. It was also pricey, but I booked late.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Laurie
16 okt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Great location
This apartment was in a great location. Right in town and just off the main street through town. A short walk from the train station and close to restaurants and shops. We enjoyed grabbing a meal nearby before starting our hike each day. The apartment was clean. The bed (extremely firm) and pillows (flat) were very uncomfortable. The listing stated WiFi was available in the building but no info was included at the apartment or provided when I sent an email to ask about it. The light above the mirror in the bathroom did not work nor did the electric plug in by the mirror so blow drying or curling hair needed to be done in another location which was inconvenient.
Laurie
3 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Brandon
1 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice place in the perfect location
The check in was really easy and the place was great for 2 of us, pretty clean and had everything we needed. The location was the best part. Just a few steps to the main beach and plaza yet located in a quiet alley so you didn't get the noise. We loved out stay here and would definitely stay there again.
Brandon
3 nachten verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Jose
26 jul 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Fraud alert!!!
Checking in was difficult. Wasted 38 minutes trying to find out how to get keys. The worst part of my experience was being charged a 50 Euro cleaning fee that was not in my booking. Clerk pulled out some old printed paper describing this fee and said we would not check in and loose our prepayment of 164 US dollars if we did not pay.
No WiFi. No real air condition and FRAUD! What could we do with no where to stay? Other places around the area were great, stay away from this rooom!!!!!!!!
Jose
1 nacht verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
20 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hakuna Matata
Great room for 3 nights in May, easy to find and hosts were excellent! weather not so good. Damp odor from the bathroom was a concern but overall a good clean rental in a great location
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
17 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall condition and location was excellent. The remodel may have been a little rushed because of some very minor imperfections in the wall plaster.