Room 'Margherita' with Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning, Kitchenette
Casa Margherita ligt in het hart van Vernazza, op een steenworp afstand van het strand en de hoofdstraat van het dorp. Het is een gezellige tweepersoonskamer van circa 14 m², ideaal voor 2 personen, met een tweepersoonsbed, een eigen badkamer en een praktische privékitchenette met koelkast, spoelbak en werkblad voor eenvoudige bereidingen. De kamer beschikt over wifi, airconditioning en de basisvoorzieningen voor een rustig verblijf in het centrum van de Cinque Terre. Jullie hebben toegang tot twee terrassen die met twee andere kamers worden gedeeld: fijne buitenruimtes om te ontspannen en even te ontsnappen aan de levendigheid van het dorp. Een eenvoudige, knusse en praktische uitvalsbasis om Vernazza van dichtbij te beleven, met een eigen kitchenette en toegang tot de gedeelde terrassen.
Zelf inchecken: jullie halen de sleutels uit een sleutelkluisje en ontvangen vóór aankomst de instructies met video's.
dit appartement ligt in Vernazza. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Vernazza en Strand van Monterosso. Museo Tecnico Navale en Enoteca la Civilta del Bere e Altro zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Vernazza
Zijn huisdieren welkom bij Room 'Margherita' with Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning, Kitchenette?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Room 'Margherita' with Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning, Kitchenette?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Room 'Margherita' with Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning, Kitchenette van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Room 'Margherita' with Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning, Kitchenette inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Room 'Margherita' with Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning, Kitchenette uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Room 'Margherita' with Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning, Kitchenette?
Dit appartement in Vernazza ligt vlak bij Parco Nazionale delle Cinque Terre en Strand van Vernazza. Wandelpad Vernazza-Monterosso en Church of Saint Margaret of Antioch liggen op enkele stappen afstand. Station Vernazza ligt op maar 3 minuten wandelen.