Chuchumbé bevindt zich vlak bij Acuario de Veracruz en biedt onder andere een koffiebar/café. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een cadeauwinkel, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches en shampoo
Balkons, gemeenschappelijke keukens en grote koelkasten/vriezers
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 16.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van MXN 100 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van MXN 100 per nacht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: MXN 100 per nacht
Toeslag voor huisdieren: MXN 100 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Chuchumbé?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van MXN 100 per nacht en een toeslag van MXN 100 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Chuchumbé inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Chuchumbé uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Chuchumbé?
Dit hotel ligt in Oude stad van Veracruz, op 15 minuten wandelen van Parque Zamora en Acuario de Veracruz. Haven van Veracruz ligt op 1,6 km. Centraal Station Veracruz ligt op 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
9,0
Voorzieningen
8,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 13 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 13 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 13 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 13 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 13 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francisco
18 feb 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gusto lahabitacion, es comoda y limpia
Francisco
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
julio
17 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy amables y la entrada es independiente lo que da privacidad.
julio
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cecilia
13 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me encanto
Cecilia
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ricardo
18 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente, cómodo, agusto, limpio, regresaría sin pensarlo, muy de último muy al nivel jeje
Ricardo
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Minerva
20 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Solo las camas, reforzarlas un poco.
Minerva
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Amairani
26 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
.
Amairani
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Erika
18 dec 2023
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
La estancia fue buena, pero aquí en la aplicación nos decía que el checkin era a partir de las 8am y ya estando en el lugar, aparte de que abrieron casi a las 9.
Nos comentaron que era a partir de las 3. Eso nos molestó mucho, pero la señorita amablemente nos cambió de habitación por una que tenía disponible.
Erika
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis
6 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Recomendable
Muy buena estancia con una buena ubicación, solo podría mejorar el horario del servicio de los alimentos.