10/10 – Voortreffelijk
PATRICIA





















Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.30 uur
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Voor huisdieren betaal je EUR 7 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, bij Le Mas Normand zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 7 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 25 mei 2026, kost een verblijf bij Le Mas Normand van één nacht voor twee volwassenen op 22 jun. 2026 min. € 129, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke pension in Ver-sur-Mer ligt bij de zee, en op 3 km afstand van Juno Beach en British Normandy Memorial. Ook Plage de Courseulles-sur-Mer en Centre Juno Beach liggen op 5 km afstand.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



