Gehele woning

House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air

Fotogalerie voor House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air

Een houten interieur met een trap, een hanglamp en een WiFi-bordje.
Een kamer met een stenen muur, een witte deur, een tafel met een mand fruit en een groene vaas.
Een woonkamer met een bank, een bijzettafeltje en een televisie.
Een woonkamer met een bank, een bijzettafeltje, een open haard en een hanglamp.
Een buiten eethoek met een stenen muur, een houten bank en een gedekte tafel.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 369
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air

  • Welkom bij La Ferme du Château, een karakteristieke oude boerderij in natuur en rust, gelegen in Venon aan de rand van Grenoble en de Alpen. Wij renoveren deze met zorg, seizoen na seizoen, met behoud van haar authentieke charme.



    Het huis biedt 110 m² comfort voor maximaal 10 personen, met een volledig uitgeruste keuken, een badkamer, Wi-Fi, televisie en een babybedje voor gezinnen met jonge kinderen.



    Geniet van het overdekte privéterras voor maaltijden in de buitenlucht of om gewoon te ontspannen en te genieten van de natuurlijke omgeving. Er is parkeergelegenheid voor 4 auto's op het terrein.



    La Ferme du Château is een ideaal vertrekpunt om Grenoble, de Belledonne, de Vercors of de Chartreuse te ontdekken, of om simpelweg even tot rust te komen in het groen.



    Feesten en evenementen zijn niet toegestaan op het terrein. Personen die niet op de reservering staan, mogen het huis niet betreden. Roken en vapen zijn binnen niet toegestaan.



    Wij blijven tijdens jullie verblijf beschikbaar voor hulp of advies. We kijken ernaar uit jullie te verwelkomen!

    - Huisdieren toegestaan betaling 38,50 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Venon. Bezoek culturele hoogtepunten Natural History Museum en Musée de la Résistance et de la Déportation. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Place Notre Dame en Cathédrale Notre-Dame de Grenoble. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion van Alps of Palais des Sports. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Venon
Meer vakantiehuizen in Venon
Kaart
Venon

In de buurt

  • Een tuin met een verscheidenheid aan kleurrijke bloemen en keurig bijgesnoeide struiken.
    Parc Paul-Mistral
    11 min. rijden - 6.9 km
  • Een historische fontein met versierde beeldhouwwerken en een klok.
    Place Notre Dame
    13 min. rijden - 7.9 km
  • Université Pierre Mendès France
    9 min. rijden - 4.8 km
  • Université Grenoble Alpes
    9 min. rijden - 5.1 km
  • Stadion van Alps
    11 min. rijden - 6.9 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Plaine des Sports - 7 min. rijden
  • Station Grenoble Gières-Universités - 10 min. rijden
  • Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 48 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Les Petits Pains de Manon
    8 min. rijden
  • Subway
    7 min. rijden
  • KFC
    8 min. rijden
  • Restaurant Shanghaï
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 369, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat House 'La Ferme du Château' with Private Terrace, Peaceful Setting and Fresh Air?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Venon ligt op 4,9 km van Université Pierre Mendès France en op 10 km afstand van Université Grenoble Alpes en Parc Paul-Mistral. Ook Stadion van Alps en Palais des Sports liggen op 10 km afstand.