Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Venicenight Apartment 25

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Venicenight Apartment 25

Een binnenplaats met een geplaveid pad, een gazon en een gebouw met meerdere ramen en een deur.
Een binnenplaats met een boom, een gazon en een gebouw met meerdere ramen en een airconditioning.
Een slaapkamer met een bed, gordijnen en een wand in blauwgroen.
Een badkamer met een douchecabine van glas, een wastafel met spiegel erboven en een handdoekdispenser.
Een parkeerplaats met meerdere auto's, een gebouw met veel ramen en een boom.

Geheel appartement

Max. aantal: 1

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Venicenight Apartment 25

  • Appartement vlak bij Grand Canal
  • Venicenight Apartment 25 bevindt zich vlak bij Haven van Venetië en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Venicenight Apartment 25 bieden voorzieningen zoals gratis wifi.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Toeslag: EUR 20 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • Er zal 15 procent procent aan schoonmaakkosten worden aangerekend (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B45FAYNSPJ

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

Venicenight Apartment 25 ligt in Mestre. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Via Milano, 25, Venezia, Città Metropolitana di Venezia, 30172

In de buurt

  • Een historisch plein met een klokkentoren, traditionele gebouwen en terrassen.
    Piazza Ferretto
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Teatro Corso
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • M9 Mestre Museum
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Toniolo theater
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Haven van Marghera
    4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Mestre Centro B1 - 12 min. wandelen
  • Station Venezia Mestre - 15 min. wandelen
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 20 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    7 min. wandelen
  • Piano Bar Ambasciatori
    6 min. wandelen
  • Caffè del Corso
    3 min. wandelen
  • Rosticceria Cinese Chinatown
    8 min. wandelen
  • Fabbrica In Pedavena
    14 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Venicenight Apartment 25?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Venicenight Apartment 25 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Venicenight Apartment 25 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Venicenight Apartment 25?

Dit appartement in Mestre ligt op 3 km afstand van Piazza Ferretto, Haven van Marghera en Forte Marghera. Ook San Giuliano Park en Ospedale Villa Salus liggen op 5 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 12 minuten wandelen en naar Station Venezia Mestre is het 15 minuten wandelen.

Beoordelingen over Venicenight Apartment 25