Hotel Antigo Trovatore

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 137
inclusief belastingen en toeslagen
3 jun - 4 jun

Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access

Als lid krijg je meer

  • Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
  • Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
  • Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standaard kamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(5 beoordelingen)
  • 17 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 22 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

8,4 van 10
Zeer goed
(5 beoordelingen)
  • 17 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Comfort tweepersoonskamer

9,0 van 10
Fantastisch
(8 beoordelingen)
  • 22 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Romantische kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Exclusieve kamer

  • 25 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Eenvoudige tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Antigo Trovatore ligt in Venetië in het stadscentrum. Peggy Guggenheim-museum en Accademia di Belle Arti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Brug der Zuchten en Dogenpaleis. Ook Basiliek van San Marco en Campanile van Venetië zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Venetië
Kaart
Calle Delle Rasse 4534, Castello, Venice, VE, 30122

In de buurt

  • Brug der Zuchten
    Brug der Zuchten
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • San Marcoplein
    San Marcoplein
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Dogenpaleis
    Dogenpaleis
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Basiliek van San Marco
    Basiliek van San Marco
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Campanile van Venetië
    Campanile van Venetië
    5 min. wandelen - 0.4 km

Restaurants

  • Rossopomodoro
    3 min. wandelen
  • Ducale Caffè
    1 min. wandelen
  • Osteria da Baco
    1 min. wandelen
  • Birreria Penasa 2.0
    1 min. wandelen
  • Magna Bevi Tasi
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Antigo Trovatore

  • Hotel vlak bij Brug der Zuchten
  • Hotel Antigo Trovatore bevindt zich dicht bij Dogenpaleis en Basiliek van San Marco en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), een automaat en een kluis bij de receptie
    • Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en een lift
    • Bagageopslagruimte, een 24-uurs receptie en meertalig personeel
    • Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Antigo Trovatore bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met bidets en badkuipen of douches
    • (kleer)kasten, koelkasten en waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 12 per persoon

Gezinsvriendelijk

  • Koelkast op de kamer

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Kluisje
  • Telefoon
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 12 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1AI5S6V6H
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Antigo Trovatore?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Antigo Trovatore?

Vandaag, 2 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Antigo Trovatore van één nacht voor twee volwassenen op 3 jun. 2026 min. € 137, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hotel Antigo Trovatore inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Antigo Trovatore uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Antigo Trovatore?

Dit hotel ligt in Castello, vlak bij Brug der Zuchten, Dogenpaleis en Basiliek van San Marco. Ook San Marcoplein en Campanile van Venetië liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Antigo Trovatore

8,6

Uitstekend

9,0

Netheid

9,4

Locatie

8,6

Personeel en service

8,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 247 van 519 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 188 van 519 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 57 van 519 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 519 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 519 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

J

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede locatie, schoon en netjes, vriendelijk personeel. Geen gebruik gemaakt van ontbijt
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel by San Marco. Very clean and staff was very friendly. We had a room with a small balcony overlooking the street, but you could see the water from it. We would stay there again. The bathroom had plenty of light for my wife to do her make-up. You do have to take your bags up 1 flight of stairs then there is an Elevator. It is right off the Bus and no bridges from the stop to the hotel.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Wilfried

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Hinweis auf sehr gutes kontinentales Frühstück bei Booking verleitete mich zur Annahme, dass das Frühstück inklusive ist. Weit gefehlt. Frühstück war im Hotel zu dieser Zeit nicht möglich. Ansonsten war das Zimmer geräumig und gut. Die Lage ist top. Restaurants, Markusplatz und Wasserbusse nur kurze Wege entfernt. Sehr nettes und hilfsbereites Personal.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Natalia

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved my stay!
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tanja

Sehr schönes, ruhiges und sauberes zentrales Hotel
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Francisco

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Gran lugar para hospedarse.

Buen hotel, con inmejorable ubicación.
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stefan

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Alessandra

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel bem situado
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great Stay

Great stay, location was perfect. Hotel staff are such a credit to the hotel, very friendly and welcoming. Room was great, plenty of space and the air con was amazing!
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ricardo

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Localização excelente, acomodação boa e funcionários educados e atenciosos.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

PABLO

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Limpieza, amabilidad y ubicación inmejorables.
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

diana

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótima localização
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Josslyn

Great location a few min walk from St. Mark's piazza
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Antonio Javier

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buena ubicación , instalaciones muy limpias
8 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel liegt sehr Central, es ist alles sehr schnell zu Fuß oder mit den Boot zu erreichen. Wir wurden bei allem sehr gut beraten, angefangen mit dem richten Lokal für den ersten Abend. Die Reception war immer besetzt.
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michelle

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was great, great location and friendly staff
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rosie A

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a lovely hotel. However there are several steps to the lobby so would not work
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lisa

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super hôtel !
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elisa

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Très belle expérience

Accueil chaleureux et possibilité de déposer les bagages avant le Check in appréciable. Hôtel à deux pas de la place saint marc situation parfaite. Chambre confortable et fonctionnelle.
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stéphane

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel très agréable et très propre. Personnel adorable Tr scbien situé
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Francesco

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel molto curato e ben posizionato. Letto comodo e camera silenziosa.
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jose Antonio

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Situación y comodidad
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Omar

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and walkable to all mayors attractions
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Janine

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
nett, zertral, sauber grosse Zimmer
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

michael

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the location, perfect. Staff very friendly. We had a balcony room which was lovely to sit out in the evenings. Very clean. Would highly recommend this hotel.
3 nachten verbleven in mei 2025