Geheel appartement·Particuliere eigenaar

OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH.

Fotogalerie voor OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH.

Een resort aan het strand met rieten hutten, witte parasols en potplanten.
Een dakterras met buitenmeubilair, uitzicht op de stad en een bakstenen muur.
Een woonkamer met een bank, salontafel, televisie en een eettafel met stoelen.
Een zwembad met twee banen, omringd door een verzorgd gazon en een rij meerverdiepinggebouwen.
Een gebouw met rieten dak, terras en een bord met de tekst 'Victoria'.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH.

  • Fantastisch penthouse met drie kamers, met een capaciteit voor 6 personen. Met een fantastisch uitzicht op de zee en een barbecue. Het appartement is georiënteerd op het zuidoosten, biedt hoogwaardige faciliteiten en een hoog afwerkingsniveau. Airconditioning is in het hele appartement geïnstalleerd. Keuken met high-end apparaat zelfs met vaatwasser, koffiezetapparaat, broodrooster, pannen, borden, glazen, bestek. Het appartement heeft lakens en handdoeken.

    Het grote terras van ongeveer 70 vierkante meter is ongetwijfeld de hoofdrolspeler van dit huis, waar u kunt genieten van lange en prachtige momenten. De behuizing heeft een zwembad. Het heeft geen parkeergelegenheid. Het is zeer goed gelegen, tegenover het Mainake-hotel, op 5 minuten van het strand en de boulevard, in de buurt van de Mercadona, restaurants, een kinderpark en het Vega-complex: met spa, tennisbanen, voetbal. Het is volledig uitgerust en beschikt over WiFi en een schotelantenne.

    Ongeveer 300 meter van het strand en 100 meter van de supermarkt Mercadona en vele winkels. Ongeveer 15 minuten lopen van het centrum van Torre del Mar.

    Torre del Mar is de typisch Spaanse stad aan de Costa del Sol met alle voorzieningen voor toeristen, op slechts 30 km van Malaga.

    Boulevard de playa grande, allerlei winkels, bars met terrassen en restaurants voor alle smaken.

    Golfbaan ligt op 2 km afstand.

    Malaga en Nerja liggen op slechts 30 minuten afstand en er is een frequente busdienst.

    Granada ligt op ongeveer 1 uur rijden.

    Luchthaven (Málaga) ligt op slechts 30 minuten rijden met de auto.

    Waarom zou je in dit huis blijven? Omdat het is ontworpen voor het plezier van uw vakantie. Als u een kwaliteitsvakantie wilt, is dit ongetwijfeld de juiste plek om te verblijven. Altijd bereid om te verbeteren, we aarzelen niet om dingen te veranderen voor beter comfort voor de gasten. Omdat de details tellen, heeft dit huis veel dat je niet op andere plaatsen in de omgeving kunt vinden. Waarom verblijf in een twee sterren, in staat zijn om te verblijven in een vier sterren.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Velez-Malaga. Winkelcentrum El Ingenio en Rincón de la Victoria Centro Comercial zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama en Playa de Torre del Mar verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Juan Manuel Azuaga Stadium of kies voor een avondje uit bij Weekend Beach Festival. Jetskiën, duiken en zeilen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Torre del Mar
Meer appartementen in Torre del Mar
Kaart
Málaga, AL

In de buurt

  • Playa de Torre del Mar
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Weekend Beach Festival
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Parroquia de San Andres Apostol
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • hondenstrand
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Waterpark Aquavelis
    3 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Málaga-María Zambrano - 36 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 48 min. rijden

Restaurants

  • Bahía Beach Jazba
    12 min. wandelen
  • Sirena Beach Club
    8 min. wandelen
  • Chiringuito La Estrella
    9 min. wandelen
  • Dulce Tentacion
    7 min. wandelen
  • La Cibeles
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH. over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH.?

Dit appartement ligt in het centrum van Velez-Malaga, op 10 minuten wandelen van Weekend Beach Festival en Playa de Torre del Mar. Ook Parroquia de San Andres Apostol en Malaga Provincie Stranden liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over OLIMPO PENTHOUSE WITH SEA VIEWS 5 MINUTES FROM THE BEACH.

10

Uitzonderlijk

8,0

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
De eigenaresse is een super host, altijd bereikbaar voor vragen en tips. Wij voelden ons zeer welkom, mede door de lekkernijen die wij bij aankomst in het appartement aantroffen. Het dakterras is fantastisch. De keukeninventaris is meer dan voldoende en van alle gemakken voorzien.
29 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Encantados con la estancia

Estuvimos una semana y todo fue maravilloso,la casa esta totalmente equipada, todo muy limpio y cuidado y la propietaria muy atenta y servicial,difícil encontrar propietarios así. Nos hizo un tiempo increíble y disfrutamos mucho de todo lo que ofrece Torre del Mar.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Fantástico

La estancia ha superado mis espectativas, se me han hecho muy cortas. El apartamento dispone de todo lo que ofrece, es muy acogedor; aunque lo mejor es sin duda su gran terraza y sus magnificas vistas. Esta cerca de todo: mercadona, bares, parques, paseo maritimo y de la playa. La dueña muy amable y atenta. sin duda lo recomiendo