Gehele chalet

Cosy cottage with views of the Costa del Sol

Fotogalerie voor Cosy cottage with views of the Costa del Sol

Zwembadgedeelte met een gebogen rand, omringd door hoge bomen en uitzicht op zee. Er staat een tafel met stoelen en een grote parasol.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een houten salontafel en een kleurrijk abstract schilderij aan de muur.
Een terras buiten met een tafel, stoelen, een grote parasol en een uitzicht op zee en de stad op de achtergrond.
Een kamer met een groot raam dat uitzicht geeft op zee en verre gebouwen. Er staat een eettafel met een potplant erop.
Een slaapkamer met een bed, een stoel, een kledingkast en uitzicht op het omliggende landschap.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cosy cottage with views of the Costa del Sol

  • Dit charmante vakantiehuisje, gelegen vlakbij Algarrobo, biedt een heerlijk verblijf voor 2 volwassenen en eventueel een baby. Het vakantiehuisje is rustig gelegen en biedt een prachtig uitzicht op de Costa del Sol en de Middellandse Zee.Het huisje beschikt over 1 slaapkamer met een comfortabel tweepersoonsbed, 1 badkamer met douche, wastafel en toilet, en een ruime woon/leefruimte. De woning is volledig uitgerust en biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. Zo is er airconditioning en WiFi. Een volledig uitgeruste keuken met moderne apparatuur, waaronder een vaatwasser, elektrisch fornuis, oven, magnetron, koelkast, vriezer, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker. Satelliet-tv met meerdere talen. Geniet buiten op het terras met sunloungers van de zon en het panoramische uitzicht op de Middellandse Zee. Het kleine privé zwembad is heerlijk om in te plonzen voor verkoeling. Er is een oprit voor je auto die je op het eigen terrein kunt parkeren. Honden zijn toegestaan, zodat je je trouwe viervoeter mee kunt nemen.

    De afstand tot het strand (Playa de la Mezquitilla) is slechts 4 km, terwijl de luchthaven van Málaga op 45 minuten rijden ligt. Boodschappen kunnen bij de bakker in Algarrobo (2km) of bij de grotere supermarkten (4,5km) worden gedaan. Het zandstrand bij Playa de la Mezquitilla bereik je binnen 10 minuten. Golfen kan op de golfbaan bij Caleta de Velez (6km)

    Dit vakantiehuisje is de ideale plek om te ontspannen, verkoeling te zoeken in het privézwembad en te genieten van het mediterrane klimaat.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze chalet ligt in Velez-Malaga in een landelijke omgeving. Geniet van de prachtige natuur bij Playa Burriana en Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Waterpark Aquavelis en Weekend Beach Festival. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Juan Manuel Azuaga Stadium of Indoor Padel Club Velez Malaga. Bekijk onze reisgids voor Velez-Malaga
Meer chalets in Velez-Malaga
Kaart
Algarrobo

In de buurt

  • Baviera Golf
    11 min. rijden - 5.7 km
  • Playa de Algarrobo Costa
    12 min. rijden - 5.8 km
  • Waterpark Aquavelis
    13 min. rijden - 8.9 km
  • Playa de Torre del Mar
    13 min. rijden - 7.5 km
  • Indoor Padel Club Velez Malaga
    15 min. rijden - 11.0 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 47 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante El Kiosko
    13 min. rijden
  • Restaurante Eclipse
    13 min. rijden
  • Chiringuito tropy
    12 min. rijden
  • Jocavi
    15 min. rijden
  • Brasería La Brisa
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Cosy cottage with views of the Costa del Sol over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Cosy cottage with views of the Costa del Sol?

Ja, bij deze chalet zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 50. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cosy cottage with views of the Costa del Sol inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cosy cottage with views of the Costa del Sol uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Cosy cottage with views of the Costa del Sol?

Deze chalet ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Malaga Provincie Stranden, Playa de Mezquitilla en Playa de Algarrobo Costa. Playa las Palmeras ligt op 4,4 km.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk