Vakantiehuis met zwembad en uitzicht op zee Uw vakantieobjectHet vakantiehuis ligt op een terrein met tuin. U kunt buiten relaxen op het terras. Een barbecue is aanwezig. Het privé te gebruiken zwembad heeft een buitenzwembad. Uw fittness kunt u met tafeltennis bezig houden. Uw vakantiehuisUw vakantiehuis heeft 2 verdiepingen, 6 kamers (daarvan 5 slaapkamers), is 300 m² groot en is geschikt voor maximaal 10 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met TV. 5 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. Kooknis in de woonkamer met eethoek, gasfornuis, bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, WC en haardroger. Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen. Huisdierniet toegestaan. LiggingVela Luka. Het vrijstaand vakantiehuis is functioneel ingericht. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op de zee en het ligt op een rustige en zonnige plek. Bij het vakantiehuis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 6,1 km afstand en restaurant 5,9 km. Huurvoorwaarden en prijzenInclusief de prijsInschrijfgeld, Elektriciteit, Water, Verwarming, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken, WLAN Internettoegang. Bijkomende kosten-Toeslagen(Te betalen bij boeking)/Toeristenbelasting.Waarborgsom:Geen borgsom.
dit vakantiehuis ligt in Vela Luka in het stadscentrum. Reizigers die graag cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Olijfoliemuseum. Trek je liever de prachtige lokale natuur in? Verken dan Proizd Island en Grapčeva Cave. Bekijk onze reisgids voor Vela Luka
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home mit Pool und Meerblick?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home mit Pool und Meerblick inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home mit Pool und Meerblick uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday home mit Pool und Meerblick?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in het centrum van Vela Luka, op 10 km afstand van Church of St. Joseph, Olijfoliemuseum en Vela Spila. Hum Hill Viewpoint ligt op 12,6 km.