Geheel appartement

Apartment and Rooms Angela

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Barbecue
De huidige prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
7 jun - 8 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Studio (A1)

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoons zetelbed en 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer (S5)

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer (S8)

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer (S6)

  • Uitzicht op het strand
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer (S3)

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoons zetelbed en 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer (S10)

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoons zetelbed en 1 kingsize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Apartment and Rooms Angela ligt vlak bij het strand in Vela Luka. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Stari Grad Vlakte en Kasteel Tvrdalj. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven Jelsa en Nikola Winery. Bekijk onze reisgids voor Vela Luka
Meer appartementen in Vela Luka
Kaart
Vela Luka, Dubrovnik-Neretva

In de buurt

  • Oude stadskern van Korčula
    Oude stadskern van Korčula
    50 min. rijden - 54.1 km
  • beach near Plitvine
    5 min. rijden - 2.6 km
  • Geboortehuis van Marco Polo
    50 min. rijden - 54.1 km
  • Korčula Veerbootterminal
    50 min. rijden - 54.1 km
  • Gemeentelijk Museum van Korčula
    55 min. rijden - 54.4 km

Restaurants

  • Zlinje Konoba
    9 min. rijden
  • Tinel
    9 min. rijden
  • Dalmacija
    1 min. wandelen
  • Bussola
    10 min. wandelen
  • Rha'tak
    18 min. rijden

Over deze accommodatie

Apartment and Rooms Angela

Dit appartement beschikt naast barbecues over gratis parking. Elk appartement heeft gratis wifi en een balkon. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast en een kookplaat. Je kunt er ook gebruikmaken van digitale zenders.
Apartment and Rooms Angela heeft 6 kamers met airconditioning. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.

In dit appartement in Vela Luka is wifi gratis. Elke kamer heeft een televisie met digitale zenders.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Kitchenette

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Entertainment

  • Digitale zenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 6 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HR64887759853
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment and Rooms Angela?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment and Rooms Angela?

Vandaag, 2 jun. 2026, kost een verblijf bij Apartment and Rooms Angela van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Apartment and Rooms Angela inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment and Rooms Angela uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment and Rooms Angela?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 21,3 km van Stari Grad Vlakte en op 52 km afstand van Oude stadskern van Korčula en Banje Strand. Ook ACI Marina Korcula en Korčula Veerbootterminal liggen op 52 km afstand.

Beoordelingen

7,8

Goed