Hotel Acquario ligt vlak bij een treinstation en aan een privéstrand in Vasto. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Teatro Rossetti en Castello Caldoresco. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Centro Culturale "Aldo Moro" en Centro Culturale Enrico Berlinguer een bezoekje brengen. Loggia Amblingh en Vasto Aqualand zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vasto
Loc. S. Tommaso, Vasto, CH, 66055
In de buurt
Strand van Vasto
10 min. wandelen - 0.9 km
Spiaggia di San Salvo Marina
3 min. wandelen - 0.3 km
Jachthaven van San Salvo
15 min. rijden - 11.3 km
Noordelijke Strandpromenade
18 min. rijden - 25.1 km
Jachthaven van Termoli
28 min. rijden - 33.4 km
Lokaal vervoer
Station San Salvo - 7 min. wandelen
Restaurants
Fernando - Schnellimbiss
5 min. rijden
Beat Cafe
4 min. rijden
da Fernando
5 min. rijden
Ristorante Ruyi
2 min. rijden
Lido ”Il Delfino”
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Acquario
Hotel vlak bij een treinstation
Een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een terras verwelkomen je bij Hotel Acquario. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Acquario, serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een tuin en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Gratis vervoer van/naar het pretpark, fietsverhuur en een outdoor tennisbaan
Plaatsen voor lang parkeren, rookvrije accommodatie en huwelijksservices
Kamervoorzieningen
De 78 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en bidets
Lcd-televisies van 22 inch met satellietzenders
Koelkasten, baby-/kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis shuttleservice vanaf het treinstation
Gratis shuttle van/naar het pretpark
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Lang parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Acquario
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Outdoor tennisbaan
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Buitenzwembad
Gratis shuttle van/naar het pretpark
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een privéstrand
Strandparasols
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
3 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 22 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
Resorttoeslag: EUR 45.00 per persoon, per week
De resorttoeslag is inclusief:
Toegang tot het strand
Strandstoelen
Strandlakens
Toegang tot de kinderclub/spelletjesruimte
Gebruik van het fitnesscentrum
Gebruik van het zwembad
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 25 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Acquario Vasto
Hotel Acquario Vasto
Hotel Acquario Hotel
Hotel Acquario Vasto
Hotel Acquario Hotel Vasto
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Acquario over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Acquario?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Acquario inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Acquario uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Acquario een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er wordt per persoon een toeslag berekend.
Waar staat Hotel Acquario?
Dit hotel in Vasto ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Spiaggia di San Salvo Marina en Strand van Vasto. Ook Spiaggia di Trave en Jachthaven van San Salvo liggen op 5 km afstand. Station San Salvo ligt op 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Acquario
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,2
Locatie
8,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 38 beoordelingen
10 - Uitstekend
10
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 38 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 38 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 38 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 38 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel très très aceuillant et à l’écoute. Bonne adresse!
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
anna elizabeth
21 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
molto bello il hotel e spiaggia
anna elizabeth
3 nachten verbleven in september 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
28 aug 2017
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2017
8/10 – Goed
Yasin, Frankfurt
23 aug 2017
Positief: Netheid, comfort kamer
Schöne Hotelanlage
Im ganzen war alles gut würde es wieder buchen schöne poolanlage
Yasin
5 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
antonio
22 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Assoluta mancanza di linea Wi-Fi
antonio
3 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Domenico
16 mei 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vale una stella in più.
Mia moglie ed io siamo rimasti impressionati dalla confortante e pratica struttura (che dall'esterno non si evince).C'è una bellissima piscina ed una pratica discesa che parte dall'interno della struttura ed arriva su una bellissima spiaggia. Ma soprattutto abbiamo avuto un'accoglienza molto calorosa e continua fino alla nostra partenza. Un 10 e lode va al cuoco che ci ha preparato dei gustosissimi manicaretti (soprattutto a base di mare) ed anche agli affabilissimi e professionalissimi Simone ed Andrea che ci hanno servito ed intrattenuti con cortesia e premura. Dobbiamo tornarci!
Domenico
8/10 – Goed
Bruno
26 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bella vacanza
Tre giorni passati in totale tranquillità.
Bruno
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Grazioso albergo a due passi dal mare
Utilizzato il soggiorno per lavoro, non ho vissuto in pieno la struttura ma, per quel poco che ho potuto vedere, mi è parsa molto efficiente ed accattivante. Piscina, palestra, residence, molto verde, discesa a mare, ottimo ristorante.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Massimo, S.Egidio
19 sep 2016
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Soggiorno di 1 notte con neonato, ci hanno fornito una culla compresa nel prezzo. Buona la colazione.
L'hotel ha una piscina un accesso diretto sulla spiaggia
Massimo
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bellissimo complesso a 100 mt dalla spiaggia
Complesso molto ben curato, ottima posizione, bungalow abbastanza pulito e personale cordiale
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Antonella
1 sep 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
eravamo di passaggio e abbiamo notato discreta l'accoglienza e il confort in camera mentre sia il locale che il servizio della colazione ottimo
Antonella
8/10 – Goed
giuseppe, Milano
26 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel ideale per famiglie anche con bambini piccol
Prima improssione hotel posto adiacente adriatica, scoraggiante. Dall' entrata n ella hall opinione subito cambiata. Personale molto cordiale bella la zona piscina, comodo andare in spiaggia. Colazione e ristorazione ottimi.
giuseppe
10/10 – Uitstekend
Mario, Roma
8 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bell'hotel presso il mare dotato di tutto
Appena arrivati (per il 2° anno di seguito) abbiamo parcheggiato l'auto all'ombra e non ci siamo più mossi: un bel parco curatissimo, piscina accogliente, animazione simpatica e coinvolgente, spiaggia riservata con quasi nessuno a destra e a sinistra, mare pulitissimo e tiepido che sembrava il Salento e per concludere un eccellente servizio ristorante (con lo strepitoso cenone del venerdi) e di colazione; perché cercare altrove?
Mario
8/10 – Goed
Arno, Velten
26 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Hotel in Strand Nähe
Wir waren auf Der Durchreise und haben ein schönes Hotel gefunden preis-Leistungs-Verhältnis hat gestimmt Abendessen war sehr gut Bedienung war sehr freundlich
Arno
8/10 – Goed
FRANCOISE
29 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
FRANCOISE
8/10 – Goed
alessandro, vicenza
7 mei 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Albergo fronte mare
Sono stato in questo albergo solo x una notte, pulito ed accogliente, anche se affianco alla statale la camera era silenziosa.
Cena buona colazione un po' scarsina forse però è ancora solo perché non ancora in stagione.
alessandro
8/10 – Goed
Bess Marie, Peachland British Columbia
3 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great family hotel on ocean.
The hotel lobby and restaurant views were spectacular, as was the breakfast.
Bess Marie
8/10 – Goed
sandrine, l isle adam
27 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel accueillant, hôtel à 2 pas de la plage
Des votre arrivée vous êtes très bien accueillie. L hôtel est propre et luxueux. Chambre avec vue sur la mer et piscine.
sandrine
8/10 – Goed
ANNE ELIZABETH, huddersfield
6 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel
Nice hotel - shame about the dinner menu - nearly non existent & nearly cold.
Stayed 3 nights - went out to dinner second two nights.
ANNE ELIZABETH
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
6 sep 2015
Positief: Netheid
Zimmer Ok. Für ein 3 Sterne Hotel sehr angenehm. Pool klasse!
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
30 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Semplicemente meraviglioso
settimana splendida! !hotel bellissimo. ....personale stupendo......cucina favolosa.....animazione .....non cè aggettivo che possa esprimere al meglio i ragazzi e le ragazze!in questa cornice già meravigliosa abbiamo avuto la fortuna di incontrare degli ospiti veramente fantastici!!!!!proprio belle persone!!!!grazie a tutti!!!!
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
naomi, australia
25 aug 2015
Negatief: Comfort kamer
holiday
Not an enjoyable experience at all. Was given no information at check in about the facilities available at the hotel. Room was disappointing, small and pokey. Shower door broken. No compendium in the room explaining anything.
naomi
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
24 aug 2015
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Agnese, Castelleone (CR)
4 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel
Personale cordiale e gentile, la stanza confortevole, cucina ottima, piscina bellissima, spiaggia di facile accesso e ben organizzata, buona l'animazione. Ti invoglia a ritornare.
Agnese
8/10 – Goed
Fulvia, San Benedetto dei Marsi
29 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Salutare
Discussione per il prezzo da pagare, sono comparse voci che nella nostra prenotazione non erano previste,in più il prezzo della mezza pensione non era quello stabilito al momento dell'arrivo.